Фінал всеукраїнського конкурсу на найкращий урок футболу завершено

Українська асоціація футболу та Міністерство освіти і науки України завершили всеукраїнський семінар «Розвиток шкільного футболу», у межах якого журі підбило підсумки всеукраїнського конкурсу на найкращий урок футболу та найкращий інноваційний урок фізичної культури.

Уже за доброю традицією двері для учасників семінару та конкурсу гостинно відчинила столична Скандинавська гімназія (директорка — Тетяна Пушкарьова). Протягом п’яти днів слухачі та конкурсанти — найкращі вчителі фізичної культури з регіонів та м. Києва, фахівці освіти, які працюють з учителями й реалізують програми розвитку шкільного футболу, — не лише знайомилися з новими методиками викладання, а й мали можливість презентувати свої ідеї та напрацювання. Фіналісти конкурсу провели уроки футболу та інноваційні уроки фізкультури.

Фото Павла Кубанова

Згідно з оцінками журі, абсолютним переможцем конкурсу-2021 став Віктор Завадський — учитель фізичної культури Олександрівського ліцею Золочівського району Харківської області.

Переможцем у номінації «Найкращий інноваційний урок фізичної культури» став Дмитро Лазебний-Чоловський — учитель фізичної культури школи № 216 м. Києва.

Фото прес-служби УАФ

Лауреатами конкурсу за оцінками журі стали Оксана Онішкевич (учитель фізичної культури школи № 56 м. Маріуполь Донецької області), Віктор Азаров (учитель фізичної культури школи № 4 м. Миколаїв) та Євгеній Проненко (учитель фізичної культури НВК — академічного ліцею № 15 м. Кам’янське Дніпропетровської області).

Фото прес-служби УАФ

Усі переможці регіональних конкурсів, запрошені на семінар, відзначені дипломами УАФ та наборами інвентарю для проведення шкільних уроків. Переможці та лауреати фінального етапу отримали цінні призи, футбольний інвентар та екіпіровку.

Фото прес-служби УАФ

«Ми високо цінуємо чудову, самовіддану, майстерну працю наших учителів фізичної культури, які зробили дуже важливу справу для наших дітей та для розвитку шкільного футболу в Україні», — відзначив перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Демяненко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.05.2022 16:00

Андрій Павелко на Кіровоградщині зустрівся з президентами ФК «Інгулець» та ФК «Олександрія»

У межах робочої поїздки в Кіровоградську область президент Української...

18.05.2022 12:30

Керівництво УАФ відвідало з робочим візитом Кіровоградщину

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру...

17.05.2022 18:00

Президент УАФ відвідав стадіон «Металург» і зустрівся з дітьми-переселенцями в Кривому Розі

У межах робочої поїздки на Дніпропетровщину президент Української асоц...

17.05.2022 17:00

На платформі Blocksport за підтримки збірної України та «Емполі» буде запущено благодійний збір NFT

Сьогоднi, 17 травня збірна Україна проведе контрольний матч із командо...

Підписатися на новини