Петро Шотурма: «Намагалися наздогнати нідерландців, але не вистачило одного гола»

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма прокоментував результат першого матчу на чемпіонаті Європи.

У своєму стартовому поєдинку на Євро-2022 збірна України поступилася господарям змагань, нідерландцям, із рахунком 2:3. Після матчу такий результат оцінив Петро Шотурма, слова якого наводить Асоціація футзалу України.

Як підсумуєте результат матчу?

Як на мене, перший тайм був повністю за нами. На жаль, не вистачило реалізації. Ми повністю перегравали за моментами суперника, який упродовж тайму завдав двох-трьох ударів по воротах. Після перерви спостерігалася розконцентрація в діях команди. Господарям пощастило забити швидкий гол. На жаль, підсумок невтішний. Ми намагалися наздогнати нідерландців, але не вистачило одного гола.

Чи змінювалася тактика команди впродовж поєдинку?

Ні, ми намагалися контролювати гру, взяти м’яч під свій контроль. Не пощастило з пропущеними м’ячами, звісно. Однак тактика була спрямована на гру в атакувальний футзал.

Чи здивувала чимось збірна Нідерландів?

Ми багато разів переглядали матчі за її участі. Здивувало те, що з’явився новий футзаліст на позиції стовпа. Через нього йшла майже вся гра. Більше суперник не здивував нічим.

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15