Вік-енд для легіонерів збірної України: сумний дебют Віталія Миколенка й вирішальний асист Віктора Коваленка

Квартет легіонерів збірної України, яких Олександр Петраков запрошував на тогорічні листопадові матчі національної команди, минулого вік-енду продовжив боротьбу у складі своїх клубів у внутрішніх змаганнях.

У суботу, 15 січня, у поєдинку 22-го туру англійської Прем’єр-ліги «Норвіч» — «Евертон» (2:1), на жаль, невдало для себе й команди дебютував у чемпіонаті країни у лавах гостей захисник Віталій Миколенко.

У 18-му турі чемпіонату Португалії «Бенфіка» Романа Яремчука вдома розійшлася миром із «Морейренсе» (1:1).

У неділю, 16 січня, в АПЛ «Вест Гем» Андрія Ярмоленка на власному стадіоні поступився «Лідс Юнайтед» (2:3).

А в понеділок, 17 січня, у межах 22-го туру італійської Серії А «Спеція» Віктора Коваленка сенсаційно переграла в гостях «Мілан» — 2:1. Українець записав на свій рахунок вирішальну гольову передачу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.10.2025 23:45

Відбір ЧС-2026. Збірна України в Кракові обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 13 жовтня в Кракові національна збірна України проводила сві...

10.10.2025 23:41

Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «З Ісландією завжди дуже важко грати»

Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією в Рейк'явіку (5:3 на користь с...

Підписатися на новини