2022: що чекає на збірну України з пляжного футболу в новому році

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Микола Костенко окреслив контури нинішнього сезону для нашої команди.

2022 року збірна України з пляжного футболу візьме участь у чотирьох турнірах. Про плани команди офіційному сайту УАФ розповів наставник синьо-жовтих Микола Костенко.

За його словами, перші змагання чекають на його підопічних саме в нашій країні. Збірна планує заявитися на Всеукраїнський турнір пам'яті Євгена Рябчука, який проходитиме в Києві 7—8 травня. 

«Незважаючи на те, що там беруть участь клубні команди, ці змагання можуть стати хорошою перевіркою для нашої молоді. У грудні минулого року ми вже запрошували на збір молодих хлопців. Це, звичайно, наше майбутнє. Зі складом на турнір, звісно, ми визначимося ближче до нього», — зазначив головний тренер українців. 

Другі для збірної України змагання мають відбутися теж у столиці нашої держави в середині—наприкінці травня. Планується, що участь у них візьмуть чотири національні команди.

«Минулого року ми провели два товариські поєдинки в Молдові й домовилися про візит їхньої збірної до України 2022 року. Цю домовленість уже підтверджено. Серед можливих учасників — команди Білорусі, Азербайджану, Румунії та Болгарії. Наразі йдуть консультації з представниками цих асоціацій. Не виключено, що турнір буде приурочено до Дня Києва», — сказав Микола Костенко. 

Але найголовніші випробування чекають на збірну України з пляжного футболу влітку та восени. Першим з іспитів стане Євроліга-2022. 

«Цього сезону, на відміну від попередніх, наша команда візьме участь у двох відбірних турах Євроліги. Ми маємо зіграти шість матчів у липні для кваліфікації до Суперфіналу, який відбудеться наприкінці серпня. Місце його проведення ще не визначено», — розповів наставник нашої команди. 

Далі на українців чекає європейський кваліфікаційний відбір до II-х Всесвітніх пляжних ігор, що пройдуть влітку 2023 року у Кракові. 

«Це дуже престижні змагання, рівня чемпіонату світу. Великою мотивацією є те, що вони відбуваються під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Рівень відбору дуже високий. Від Європи напряму на Ігри потрапляють лише чотири команди, і ще одна має провести стиковий матч з представником Південної Америки», — зазначив наш тренер.  

Крім того, за словами Миколи Костенка, цього року розглядається можливість створення молодіжної збірної України U-21. Вона може взяти участь у престижному міжнародному турнірі «Маджер Кап» у Португалії, що проходитиме 8—10 липня. 

Остаточний план роботи збірної України та розклад її навчально-тренувальних зборів буде затверджено пізніше.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.05.2022 16:05

Наставник збірної України з пляжного футболу Микола Костенко: «Наразі ми тренуємося чотири рази на тиждень»

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Микола Костенко про...

13.05.2022 17:04

Збірна України з пляжного футболу розпочала підготовку до нового сезону

На початку травня підопічні Миколи Костенка у столиці України розпочал...

17.01.2022 15:34

Чоловіча та жіноча збірні України з пляжного футболу ввійшли до топ-15 світового рейтингу за підсумками року

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) опублікувала рейтинги чо...

25.12.2021 17:05

2021: підсумки року для збірної України з пляжного футболу

2021 року збірна України з пляжного футболу взяла участь у чотирьох пр...

Підписатися на новини