«Зимова першість-2022»: 12 жіночих клубів дізналися імена своїх суперників у ювілейному турнірі

У Будинку футболу відбулося жеребкування 10-го, ювілейного, розіграшу Всеукраїнського футбольного турніру «Зимова першість» серед жіночих клубів.

Уперше в історії змагання пройдуть у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область) у період із 1-го до 5 лютого 2022 року. Згідно з положенням про проведення турніру його учасниками стануть 12 клубів із вищої та першої ліги, які цього сезону беруть участь у розіграші Кубка України (за винятком команд, які були виключені зі змагань). Також, згідно із затвердженим планом заходів клубу, не братиме участі в турнірі харківський «Житлобуд-1».

Учасники  турніру «Зимова першість-2022»

«Верес» (Рівне)

Календар турніру буде оприлюднено пізніше.

Турнір пройде у два етапи.

Перший етап: клуби шляхом жеребкування розподілені на чотири групи по три команди та грають за коловою системою в одне коло (3—1, 2—3, 1—2).

Другий етап: матчі плей-офф.

Тривалість матчу — два тайми по 30 хвилин. Місця команд визначаються за сумою очок, набраних в усіх матчах. Якщо основний час закінчується з нічийним рахунком, додатковий час не призначається. Переможець матчу визначається в серії післяматчевих пенальті. За перемогу нараховується 3 очки, за поразку — 0, за перемогу в серії післяматчевих пенальті — 2, за поразку в серії післяматчевих пенальті — 1.

22.01.2022 17:01

Всеукраїнський турнір серед жіночих клубів «Зимова першість-2022» не відбудеться

Українська асоціація футболу повідомила всім учасникам змагань, щ...

22.02.2020 15:15