Ліга Європи. Гольова передача Зубкова не врятувала його «Ференцварош» від вильоту з єврокубків-2021/2022

У заключному турі групового раунду Ліги Європи «Вест Гем» атакувального півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка вдома поступився загребському «Динамо» — 0:1.

Наш футболіст провів на полі 87 хвилин, а його команда кваліфікувалася до плей-офф турніру з першого місця у своєму квартеті.

Із протилежним результатом закінчив груповий турнір ЛЄ угорський «Ференцварош» Олександра Зубкова. В останньому турі «Фраді» виграли на своєму полі у німецького «Баєра» (1:0), а українець записав на свій рахунок гольовий пас. Утім, ця звитяга ситуацію для команди українця не врятувала: останнє місце у групі й виліт з єврокубків-2021/2022.

19.05.2022 01:00

Ліга Європи. Німецький «Айнтрахт» із Франкфурта став переможцем турніру-2021/2022

У фінальному поєдинку Ліги Європи-2021/2022, який відбувся в іспанські...

18.03.2022 14:48

Ліга Європи. Клубам гравців збірної України став відомий шлях до фіналу турніру

Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні відбулося жеребку...

18.03.2022 00:44

Ліга Європи. М’яч Андрія Ярмоленка вивів його «Вест Гем» до чвертьфіналу турніру

Сьогодні відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи-2021/2022, в...

25.02.2022 13:41

Ліга Європи. Клуби Руслана Маліновського й Андрія Ярмоленка дізналися своїх суперників по 1/8 фіналу

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому взяли...