16 тренерів завершили курс навчання в Центрі ліцензування УАФ за програмою «А-диплому УЄФА тренера воротарів»

У Центрі ліцензування УАФ завершили свій курс тренери, які проходили навчання за програмою «А-диплому УЄФА тренера воротарів».

Що суттєво вирізняє цей курс з-поміж інших — це його прикладна сторона. Так, найбільш значущим його розділом було проведення слухачами практичних занять тактичної спрямованості за спеціально розробленим алгоритмом та складання практичного іспиту.

Фото УАФ

3 грудня на базі ЦЛ УАФ слухачі курсу за програмою «А-диплому УЄФА тренера воротарів» здійснили захист індивідуальної тренерської практики. За його підсумками наставники, які працювали на курсі — Валерій Шамардін (директор ЦЛ УАФ, інструктор УЄФА з навчання тренерів), Віталій Рева (інструктор УЄФА з навчання тренерів), Богдан Хоркавий (інструктор УЄФА з навчання тренерів, відповідальний за програму «А-диплому УЄФА тренера воротарів») — вручили випускникам дипломи та ліцензії. Їх отримали:

1.     

 Білоконь Євген Ігорович

2.     

 Бокарев Олександр Петрович

3.     

 Долуденко  Станіслав Ігорович

4.     

 Клименко Юрій Васильович

5.     

 Котляр В’ячеслав В’ячеславович

6.     

 Михайлов Сергій Валерійович

7.     

 Мойсин Андрій Васильович

8.     

 Нікітін Андрій Дмитрович

9.     

 Радь Андрій Володимирович

10.  

 Сарана Сергій Станіславович

11.  

 Сітало Сергій Володимирович

12.  

 Тайкевич Євген Юрійович

13.  

 Федоренко Андрій Степанович

14.  

 Чумак Роман Юрійович

15.  

 Шевченко Олег Валентинович

16.  

 Шевчук Юрій Степанович

Нагадаємо, що це був уже п’ятий випуск тренерів, які навчалися в Центрі ліцензування УАФ за програмою «А-диплому УЄФА тренера воротарів», і це досить вагомий показник серед багатьох країн, які входять в УЄФА.

Фото УАФ

Відповідно до основних положень, викладених у Тренерській конвенції УЄФА-2020, у навчальних центрах футбольних асоціацій європейських країн, у тому числі й України, запроваджується навчання за програмою «В-диплому УЄФА тренера воротарів», наявність якого буде необхідною умовою для того, аби претендувати на здобуття «А-диплому УЄФА тренера воротарів». Тому з 2022 року впродовж двох років у ЦЛ УАФ буде здійснюватися зарахування на навчання лишень за програмою «В-диплому УЄФА тренера воротарів», а в подальшому з випускників цих груп будуть формуватися групи для навчання за програмою «А-диплому УЄФА тренера воротарів».

Фото УАФ

Центр ліцензування УАФ запрошує на навчання за програмою «В-диплому УЄФА тренера воротарів» слухачів, які мають бажання розвиватися в напрямі голкіпінгу, а авторитет українського навчального центру в Європі є справжнім підтвердженням високої якості освіти наших тренерів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.01.2022 18:10

Фінал всеукраїнського конкурсу на найкращий урок футболу завершено

Українська асоціація футболу та Міністерство освіти і науки України за...

07.01.2022 17:20

Українська асоціація футболу презентує ексклюзивний календар на 2022 рік

Українська асоціація футболу презентує ексклюзивний календар на 2022 р...

02.01.2022 12:00

Грудень. Хроніка подій: святкування 30-річчя УАФ та жеребкування Ліги націй-2022/2023

У грудні національна збірна України дізналася імена суперників у Лізі...

Підписатися на новини