Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Ромі» в гостях і втратила шанси на плей-офф

У п’ятому турі групового раунду Ліги конференцій луганській «Зорі» потрібно було набирати очки в Римі, щоб продовжити боротьбу за єврокубкову весну. Проте «Рома» на власному полі не залишила підопічним Віктора Скрипника шансів.

На початку матчу із чудової позиції повз ворота пробив Абрахам, на що українці відповіли ударом Цвека в площину після розіграшу кутового. Із часом господарі заволоділи відчутною перевагою й на 15-й хвилині забили: Ель-Шаараві в контратаці вирізав на Переса, який замкнув передачу на дальній стійці.

Фото uefa.com

Пізніше Цвек відзначився ударом у площину, а Мацапурі довелося виручати після пострілу Дзаньоло. На 33-й хвилині «Рома» забила вдруге — Верету перехопив м'яч, пройшов півполя й віддав асист на Дзаньоло. Пізніше небезпечно здалеку пробивав Перес, але голкіпер «Зорі» впорався. Господарі могли влаштувати розгром ще в першому таймі, але Мацапура парирував і пенальті від Верету, зароблений Пересом.

Не встигли команди повернутися на поле після перерви, як «Рома» забила втретє — Дзаньоло прорвався правим флангом і віддав результативний пас Абрахаму. Надалі римляни створили ще чимало небезпечних моментів, а на 75-й хвилині Абрахам ударом через себе оформив дубль. Тож у підсумку луганці поступилися з рахунком 0:4.

Враховуючи власну поразку в Римі та перемогу «Буде-Глімту» в паралельній зустрічі, «Зоря» не зможе пробитися в плей-офф. Оскільки цього тижня без шансів навіть на Лігу Європи залишилися «Динамо» й «Шахтар», українські клуби в єврокубковій весні представлені не будуть.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група C

5 тур

«Рома» (Італія) — «Зоря» (Україна) — 4:0 (2:0)

Голи: Перес (15), Дзаньоло (33), Абрахам (46, 75).

Нереалізований пенальті: Верету (41, «Р»).

«Рома»: Руй Патрісіу, Манчіні (к), Смоллінг (Ібаньєс, 70), Кумбула, Карсдорп, Верету, Мхітарян (Міссорі, 79), Ель-Шаараві (Залевський, 70), Перес, Абрахам (Майораль, 76), Дзаньоло (Шомуродов, 70).

Запасні: Фузато, Пеллегріні, Рейнольдс, Діавара, Бове, Дарбо, Тріпі.

Тренер: Жозе Моуріньо.

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Вернидуб (к), Імереков, Жуніньо (Снурніцин, 70), Аллах’яр (Овусу, 83), Булеца (Крістіан, 83), Цвек, Кабаєв, Громов (Назарина, 46), Шахаб (Гладкий, 46).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Хомченовський, Алефіренко.

Тренер: Віктор Скрипник.

Арбітр: Іштван Ковач (Румунія).

Попереджені: Карсдорп (90+1), Манчіні (90+1).

25 листопада. Рим. Олімпійський стадіон.

«Буде-Глімт» (Норвегія) — ЦСКА С (Болгарія) — 2:0 (1:0)