Євро-2022 (U-17). Юнацька збірна України виграла в Португалії та з першого місця вийшла до еліт-раунду відбору

Завдяки цій перемозі підопічні Олега Кузнецова вийшли до елітного раунду відбору чемпіонату Європи.

В останньому поєдинку кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-17) юнацькій збірній України (гравці 2005 року народження), щоб мати шанси потрапити до елітного раунду, не можна було програвати фавориту змагань — команді Португалії.

Проте матч розпочався не дуже добре для синьо-жовтих, оскільки вже на 13-й хвилині вони опинилися в ролі тих, хто відіграється. Наш воротар Кравець порушив правила у своєму штрафному майданчику, і Гонсалвеш із пенальті відкрив рахунок. Здавалося, що все пішло не так, проте підопічним Олега Кузнецова знадобилося лише хвилин 10, щоб отямитися.

Збірна України вирівняла гру, а під завісу тайму взагалі була гострішою за суперника. Небезпечно пробивав Кремчанін, Маткевич влучив у каркас воріт. Українці вдвічі перевершили свого опонента за кількістю ударів. Тому не дивно, що на перерву команди пішли за рівного рахунку. Гол у складі гостей на 43-й хвилині забив Гусєв. 1:1.

Другий тайм почався з удару в каркас воріт того ж Маткевича. Однак на 57-й хвилині секундна розслабленість призвела до того, що португальці знову вийшли вперед. Після розіграшу кутового відзначився Родрігеш. 1:2.

Але вже на 61-й хвилині Дзень влучним пострілом знову зрівняв рахунок. Після цього гра трохи заспокоїлася, гольових ситуацій команди практично не створювали. Але, як виявилося, цим українці приспали пильність португальських футболістів. На 81-й хвилині Кремчанін вивів синьо-жовтих уперед. 3:2.

Зрештою поєдинок так і завершився — перемогою підопічних Олега Кузнецова. Розпочавши турнір із поразки, збірна України з першого місця вийшла до елітного раунду відбору чемпіонату Європи.

16.11.2021

Україна (U-17) — Португалія (U-17) — 3:2 (1:1)

Голи: Гусєв (43), Дзень (61), Кремчанін (81) — Гонсалвеш (13, з пенальті), Родрігеш (57).

Україна (U-17): Кравець, Гусєв, Сизонюк (Лисенко, 90+2), Балаба, Огарков, Василець, Янович (к), Янчишин (Бац, 90+2), Кремчанін, Маткевич (Деркач, 77), Дзень.

Португалія (U-17): Фернандеш, Жоао Консейсао, Монтейру (к), Жуніор, Баррозу, Гонсалвеш (Велозу, 46), Гільєрме Сантуш (Луїш, 46), Арреоль (Регу, 73), Рібейру (Родрігеш, 46), Ліма (Бальде, 83), Морейра.

Попереджені: Янчишин (9), Василець (49).

1

До елітного раунду кваліфікації, який відбудеться навесні 2022 року, виходять по дві найсильніші збірні 13-ти груп, а також чотири кращі команди, що посядуть третє місце за результатами зустрічей із першою та другою збірними своєї четвірки. Збірні Нідерландів та Іспанії отримали прямі перепустки до еліт-раунду.

Збірна Ізраїлю на правах господаря Євро отримала автоматичну путівку до фінальної стадії турніру, яка пройде в травні 2022 року. Туди ж потраплять переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других команд.

21.04.2022 10:00

Олег Кузнецов: «Нашим гравцям не вистачало ігрового тонусу, але головне, що ми перемогли»

У першому турі еліт-раунду відбору чемпіонату Європи збірна України U-...

20.04.2022 16:04

Євро-2022 (U-17): юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді відбору з перемоги над Косовом

На старті турніру підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Косова, д...

20.04.2022 10:00

Євро-2022 (U-17). Сьогодні юнацька збірна України стартує в еліт-раунді відбірного турніру

Підопічні Олега Кузнецова боротимуться за потрапляння до фінальної час...

18.04.2022 15:00

Олег Кузнецов: «У хлопців є величезне бажання потрапити на чемпіонат Європи»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 (футболісти не стар...