Євро-2022 (U-17). Юнацька збірна України з поразки розпочала кваліфікаційний раунд

У першому поєдинку турніру підопічні Олега Кузнецова поступилися команді Уельсу.

Сьогодні юнацька збірна України (U-17) матчем проти команди Уельсу стартувала у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U-17). Перший тайм матчу з британцями в синьо-жовтих явно не вийшов. Мабуть, далося взнаки хвилювання, оскільки за 45 хвилин підопічні Олега Кузнецова так і не змогли хоч раз пробити у площину воріт суперника. Валлійці виконали два постріли, один із яких, на 44-й хвилині, виявився результативним. 1:0.

Зі стартовим свистком на другий тайм українці великими силами пішли вперед. Досить сказати, що до 55-ї хвилини синьо-жовті завдали п'ять ударів по воротах суперника, але після цього пропустили гол. Утім, навіть після цього збірна України не опустила руки. Небезпечно пробивав Кремчанин, але воротар Уельсу врятував свою команду. І все ж синьо-жовті забили свій м'яч. На 76-й хвилині на передачу Микитюка відгукнувся Балаба. 2:1. Але хоч би зрівняти рахунок збірній України не вдалося. Більше того, британці на 83-й хвилині забили третій м'яч, який і виявився останнім у цій зустрічі.

Тепер підопічним Олега Кузнецова нічого не залишається, окрім як перемагати Казахстан і Португалію, інакше путівка в еліт-раунд може опинитися під великим питанням.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-17)

Група 11

10.11.2021

Уельс (U-17) — Україна (U-17) — 3:1 (1:0)

Голи: Харріс (44), Робертс (57), Флемінг (83) — Балаба (76).

Уельс (U-17): Прадич, Вілльямс, Ендійпан, Еббот, Дабровскі, Харріс (к), Крю, Ллойд, Мпаді (Флемінг, 77), Робертс (Льюїс, 77), Бенджамен (Нікухва, 90+2).

Україна (U-17): Кравець, Гусєв, Сизонюк (Лисенко, 90), Балаба (Бац, 90), Огарков, Янович, Янчишин, Кремчанін, Князєв (Маткевич, 46), Деркач (Микитюк, 63), Дзень.

Попереджені: Дабровскі (59), Харріс (65), Прадич (76) — Янович (64), Янчишин (70), Кремчанін (76), Огарков (81).

Україна — Португалія — 17.00

До елітного раунду кваліфікації, який відбудеться навесні 2022 року, вийдуть по дві найсильніші збірні 13-ти груп, а також чотири кращі команди, що посядуть третє місце за результатами зустрічей із першою та другою збірними своєї четвірки. Збірні Нідерландів та Іспанії отримали прямі перепустки до еліт-раунду.

Збірна Ізраїлю на правах господаря Євро отримала автоматичну путівку до фінальної стадії турніру, яка пройде в травні 2022 року. Туди ж потраплять переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других команд.

21.04.2022 10:00

Олег Кузнецов: «Нашим гравцям не вистачало ігрового тонусу, але головне, що ми перемогли»

У першому турі еліт-раунду відбору чемпіонату Європи збірна України U-...

20.04.2022 16:04

Євро-2022 (U-17): юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді відбору з перемоги над Косовом

На старті турніру підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Косова, д...

20.04.2022 10:00

Євро-2022 (U-17). Сьогодні юнацька збірна України стартує в еліт-раунді відбірного турніру

Підопічні Олега Кузнецова боротимуться за потрапляння до фінальної час...

18.04.2022 15:00

Олег Кузнецов: «У хлопців є величезне бажання потрапити на чемпіонат Європи»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 (футболісти не стар...