УАФ звернулася до УЄФА з проханням розібратися в ситуації щодо допуску на матч Боснія і Герцеговина — Україна українських уболівальників

Ситуація з фактичним недопуском українських уболівальників на виїзний поєдинок відбору ЧС-2022 між збірними Боснії і Герцеговини та України стала приводом для звернення УАФ до УЄФА.

Українська асоціація футболу намагається забезпечити вітчизняним прихильникам футболу можливість відвідати виїзний матч відбору ЧС-2022 зі збірною Боснії і Герцеговини. Наразі Футбольний союз БіГ відмовляється надати УАФ 5-відсоткову квоту квитків, якими мають бути забезпечені вболівальники команди гостей.

Щоби вирішити цю проблему, за підписом першого віце-президента Української асоціації футболу Олега Протасова до УЄФА був  відправлений офіційний лист із проханням розібратися в незрозумілій позиції Футбольного союзу Боснії і Герцеговини.  

УАФ попросила УЄФА втрутитися в ситуацію, що склалася, для того, щоби правила допуску українських уболівальників та офіційної делегації на матч європейської кваліфікації чемпіонату світу з футболу 2022 року Боснія і Герцеговина — Україна були дотримані. 

Нагадаємо, поєдинок відбору ЧС-2022 між збірними Боснії і Герцеговини та України відбудеться 16 листопада на стадіоні «Біліно Поле» в Зениці (початок — о 21.45).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
27.01.2022 16:25

Визначено переможців всеукраїнського конкурсу на найкращий урок футболу

Українська асоціація футболу та Міністерство освіти і науки України за...

25.01.2022 10:00

У Будинку футболу пройшов всеукраїнський семінар «Розвиток шкільного футболу»

24 січня в Києві пройшов всеукраїнський семінар «Розвиток шкільн...

10.12.2021 14:15

Президент України Володимир Зеленський привітав УАФ із 30-річним ювілеєм

Президент України Володимир Зеленський виступив із вітальною промовою...

09.12.2021 21:46

Привітання президента ФІФА Джанні Інфантіно на адресу Української асоціації футболу

Президент ФІФА Джанні Інфантіно привітав учасників урочистого вечора н...

Підписатися на новини