УАФ звернулася до УЄФА з проханням розібратися в ситуації щодо допуску на матч Боснія і Герцеговина — Україна українських уболівальників

Ситуація з фактичним недопуском українських уболівальників на виїзний поєдинок відбору ЧС-2022 між збірними Боснії і Герцеговини та України стала приводом для звернення УАФ до УЄФА.

Українська асоціація футболу намагається забезпечити вітчизняним прихильникам футболу можливість відвідати виїзний матч відбору ЧС-2022 зі збірною Боснії і Герцеговини. Наразі Футбольний союз БіГ відмовляється надати УАФ 5-відсоткову квоту квитків, якими мають бути забезпечені вболівальники команди гостей.

Щоби вирішити цю проблему, за підписом першого віце-президента Української асоціації футболу Олега Протасова до УЄФА був  відправлений офіційний лист із проханням розібратися в незрозумілій позиції Футбольного союзу Боснії і Герцеговини.  

УАФ попросила УЄФА втрутитися в ситуацію, що склалася, для того, щоби правила допуску українських уболівальників та офіційної делегації на матч європейської кваліфікації чемпіонату світу з футболу 2022 року Боснія і Герцеговина — Україна були дотримані. 

Нагадаємо, поєдинок відбору ЧС-2022 між збірними Боснії і Герцеговини та України відбудеться 16 листопада на стадіоні «Біліно Поле» в Зениці (початок — о 21.45).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.01.2023 11:00

Українська асоціація футболу підтримала вчителів у Дніпрі

Українська асоціація футболу підтримала вчителів фізичної культури у Д...

15.01.2023 11:00

Модуль щодо захисту дітей у футболі включено в навчальні програми для тренерів

Українська асоціація футболу продовжує проводити роботу з підвищення о...

12.01.2023 14:00

Оновлення програми UEFA Playmakers в Україні

UEFA PLAYMAKERS — це спортивна програма, якій немає аналогів, що...

11.01.2023 11:00

Інклюзивні футбольні секції у межах проєкту УАФ на Буковині

На Буковині завершено перший цикл із 20-ти занять інклюзивних футбольн...

Підписатися на новини