Ліга конференцій. «Зоря» вдруге в поточному турнірі перемогла софійський ЦСКА

У попередньому матчі із ЦСКА луганці заробили свої перші очки в турнірі, сьогодні ж поповнили баланс ще трьома балами.

До другої зустрічі з болгарським клубом «Зоря» підійшла, перебуваючи у складній кадровій ситуації. Через різні причини в запасі команди Віктора Скрипника опинилося загалом шість гравців, серед яких лише чотири були польовими. Із таким обмеженим ресурсом довелося протидіяти супернику, який серйозно налаштовувався взяти реванш за домашню поразку двотижневої давнини.

Гості намагалися надати грі інтенсивного характеру завдяки застосуванню середніх та довгих передач, високо зустрічали суперника. Луганці прийняли виклик, і поєдинок проходив у високому темпі, із великою кількістю єдиноборств. Але при цьому, як не дивно, зі створенням гольових моментів були складнощі. ЦСКА в першому таймі міг записати до активу лише кілька ударів із чималої відстані, у «Зорі» по воротах після прострілу Аллах’яра небезпечно пробивав Фаворов, влучивши в голкіпера.

І по перерві в діях футболістів спостерігалося чимало браку. Серйозної помилки припустився Хомченовський, який втратив м’яч поблизу своїх воріт, але гравці ЦСКА, опинившись удвох проти одного захисника, примудрилися потрапити в офсайд. Загалом у другому таймі гості атакували більше, але відзначитися голом їм не вдалося. Натомість «Зоря», витримавши тиск, наприкінці гри забила. Шахаб відібрав м’яч у Лама, пройшов до штрафного й сам завдав разючого удару. А в компенсований час Аллах'яр із передачі Шахаба, завершуючи контратаку, забив другий гол. 2:0, і луганці зберігають шанси на вихід із групи.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група C

4 тур

«Зоря» (Україна) — ЦСКА (Болгарія) — 2:0 (0:0)

Голи: Шахаб (87), Аллах'яр (90+5).

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Вернидуб (к), Імереков, Снурніцин (Жуніньо, 71), Цвек, Хомченовський, Булеца (Алефіренко, 90), Шахаб, Луньов (Крістіан, 78), Аллах’яр.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Гладкий.

Тренер: Віктор Скрипник.

ЦСКА: Бузатто, Туріцов, Маттей (к), Лам, Мазіку, Юга (Крастев, 89), Джеферсон, Вілдсхут (Бе, 72), Йомов, Кері, Кайседо (Ахмедов, 83).

Запасні: Євтимов, Варела, Чатакович, Дончев, Мухар, Галабов.

Тренер: Стойчо Младенов.

Арбітр: Петрі Вільянен (Фінляндія).

Попереджені: Вернидуб (56), Снурніцин (70), Шахаб (76).

4 листопада. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».

«Рома» (Італія) — «Зоря» (Україна)

«Буде-Глімт» (Норвегія) — ЦСКА (Болгарія)

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...