Vbet Кубок України-2021/2022. «Динамо» та «Шахтар» вийшли до чвертьфіналу

26-го та 27 жовтня були зіграні чотири матчі 1/8 фіналу розіграшу Vbet Кубка України сезону-2021/2022.

На цій стадії в боротьбу вступають п’ять останніх учасників — клуби, які цього сезону виходили на старт єврокубкових турнірів. Чинні володарі Кубка сьогодні гостювали в Маріуполі. Причому приазовці з динамівцями мають провести два матчі поспіль, другий — у межах Vbet Ліги — уже цієї суботи.

Сьогодні ж кияни навіть без кількох основних виконавців мали відчутну перевагу й у першому таймі забили двічі після розіграшу кутових. Гол та гольова передача на рахунку словенця Вербича. Наприкінці гри господарі скоротили рахунок, але якогось фінального штурму в їхньому виконанні не відбулося, біло-сині спокійно пройшли до наступної стадії.

У складі «Динамо» у грі взяли участь футболісти, викликані на листопадовий збір національної команди України: Тимчик, Забарний, Сидорчук (замінений на 78-й хвилині), Караваєв, Шапаренко (гольовий пас, замінений на 46-й хвилині), Гармаш (вийшов на заміну на 68-й хвилині).

За іншим сценарієм проходив матч за участю «Шахтаря». У чемпіонаті помаранчево-чорні розгромили «Чорноморець» в Одесі — 3:0. Сьогодні рахунок виявився таким самим, але моряки довго трималися, і забити перший м’яч донеччанам удалося лише в середині другого тайму. Зате після голу Фернандо напруга зникла, і гості впевнено завершили зустріч.

Гірники задіяли у грі двох футболістів із листопадового призову Олександра Петракова: Пятова та Кривцова.

«Ворскла» у видовищному матчі в Луцьку проти «Вересу» зробила заділ завдяки м’ячам легіонерів Кане та Пешича. Наприкінці гри команди обмінялися голами, у підсумку — 1:3. Голкіпер збірної України Різник провів за полтавську команду повний матч.

Найупевненішу ж поки що перемогу в 1/8 фіналу здобула «Олександрія», яка днем раніше розгромила на виїзді «Металіст» (5:2). Відзначимо дубль 20-річного вихованця олександрійського клубу, півзахисника Мустафаєва, який має лише 25 хвилин ігрового стажу у Vbet Лізі.

Vbet Кубок України-2021/2022

1/8 фіналу

26.10.2021

«Металіст 1925» (Харків) — «Олександрія» (Олександрія) — 2:5 (0:2)

Голи: Криськів (63), Ременюк (85) — Мустафаєв (24, 29), Копина (52) Кирюханцев (69), Устименко (90+1).

27.10.2021

«Верес» (Рівне) — «Ворскла» (Полтава) — 1:3 (0:1)

Голи: Сергійчук (90+3, з пенальті) — Кане (21), Пешич (66), Яворський (83).

Вилучений: Дахновський (71, «Вер»).

«Маріуполь» (Маріуполь) — «Динамо» (Київ) — 1:2 (0:2)

Голи: Очеретько (85) — Вербич (16), Шабанов (33).

«Чорноморець» (Одеса) — «Шахтар» (Донецьк) — 0:3 (0:0)

Голи: Фернандо (64), Маркос Антоніо (72), Дентиньо (81).

28.10.2021

«Альянс» (Липова Долина) — «Львів» (Львів). 14.00

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ). 17.00

«Металіст» (Харків) — «Колос» (Ковалівка). 19.30

«ЛНЗ» (Черкаси) — «Дніпро-1» (Дніпро). Перенесено

1/8 фіналу: офіційні дані

Матчі 1/4 фіналу та 1/2 фіналу заплановано на 2 березня та 20 квітня 2022 року відповідно.

Володар трофея визначиться 11 травня 2022 року.

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу