Наталія Зінченко: «Зі складом на матч з Іспанією ми визначилися відсотків на 70»

26 жовтня жіноча збірна України проведе в Ковалівці черговий поєдинок відбору чемпіонату світу-2023 — із командою Іспанії (17.00).

— Наші завтрашні суперниці є фаворитами матчу, — зазначила головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Треба бути реалістами: Іспанія — це топ-збірна, і вже навіть поєдинки з нею — це дуже цінний досвід, який обов’язково стане в пригоді вже найближчим часом.

— Переконані, що у вас під час підготовки до завтрашнього протистояння не було проблем зі збором інформації про іспанок…

— Дійсно, у моєму розпорядженні є відеозаписи всіх їхніх останніх матчів, але, якщо відверто, вони малоінформативні. Судіть самі: у недавніх поєдинках відбірного турніру чемпіонату світу з фарерками та угорками суперниці збірної Іспанії думали тільки про оборону й лише епізодично опинялися на чужій половині поля.

— Збірна України може чимось здивувати іспанську команду?

— Ми намагатимемося чинити гідний опір. Чудово усвідомлюємо, що конкурувати з іспанками в контролі м’яча нереально, ось чому докладемо зусиль, аби надійно зіграти в обороні. Доведеться терпіти, адже треба буде багато бігати без м’яча, а це виснажливо, і чекати свого шансу біля воріт гостей. Сподіваємося й на ефективність наших домашніх заготовок при розіграші стандартних положень.

— До речі, зовсім недавно харківський «Житлобуд-1» зустрічався з мадридським «Реалом» у груповому турнірі жіночої Ліги чемпіонів. Може, підгледіли якісь вразливі місця в іспанок?

— Знаєте, це зовсім інший турнір, до того ж «Реал» у збірній представляє лише один гравець, кістяк — із «Барселони», найсильнішої клубної команди Європи. У «Барселони» — значно вищий рівень.

— Чи ви визначилися вже з тими футболістками, які завтра вийдуть у старті?

— Відсотків на 70. Сьогодні починаючи із 17.00 ще проходитиме одне тренування на НТК ім. Віктора Баннікова, а вже ввечері я прийму остаточне рішення. Користуючись нагодою, запрошую вболівальників прийти підтримати збірну в Ковалівці. Спільними зусиллями ми постараємося дати іспанкам бій.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.11.2021 20:41

Наталія Зінченко залишає посаду головного тренера жіночої збірної України

Керманич національної жіночої збірної України Наталія Зінченко завершу...

26.10.2021 21:01

Наталія Зінченко: «У нас виникали проблеми в обороні, коли ми розкривалися»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

21.10.2021 22:34

Наталія Зінченко: «Добре, що ми перемогли саме на цьому стадіоні»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

20.10.2021 12:02

Наталія Зінченко: «Розгромні поразки збірної Фарерських островів не повинні розслабляти»

Жіноча збірна України завершує підготовку до поєдинку кваліфікації чем...

Підписатися на новини