Vbet Ліга. «Динамо» перемогло «Дніпро-1» та знову відірвалося від «Шахтаря»

Обидва м’ячі у ворота гостей на НСК «Олімпійський» кияни забили в другому таймі, а досягти бажаного результату біло-синім допомогли вдалі заміни від Мірчі Луческу.

Після безгольового першого тайму одразу по перерві на полі з’явилися Шапаренко, Сидорчук і де Пена, а трохи згодом — Гармаш. Перший м’яч чудовим ударом у верхній кут із передачі Сидорчука забив Циганков, який потім віддав гольовий пас на Гармаша. 2:0.

У складах обох команд на поле виходили гравці, що викликалися на жовтневий збір національної команди України, — кияни Бущан, Забарний, Миколенко (замінений на 76-й хвилині), Тимчик, Циганков (гол та гольовий пас), Буяльський, Шапаренко (вийшов на заміну на 46-й хвилині), Сидорчук (вийшов на заміну на 46-й хвилині, гольовий пас) і Караваєв (вийшов на заміну на 76-й хвилині) та дніпряни Піхальонок і Довбик.

В інших сьогоднішніх поєдинках «Рух» зіграв у результативну нічию з «Минаєм» (2:2). Команда із Закарпаття не може перемогти вже протягом 10-ти турів. «Зоря» після звитяги в Лізі конференцій над болгарським ЦСКА обіграла й «Колос». Як і в Софії, забитим м’ячем відзначився Аллах’яр. Півзахисник луганців та національної збірної України Булеца відіграв повний матч.

Свої наступні поєдинки більшість команд Vbet Ліги проведе в межах іншого турніру — Vbet Кубку України-2021/2022, 1/8 фіналу якого відбудеться 26—28 жовтня.

12 тур

22.10.2021

«Десна» — «Олександрія» — 1:1 (1:1)

«Металіст 1925» — «Інгулець» — 4:0 (1:0)

23.10.2021

«Верес» — «Маріуполь» — 2:0 (0:0)

«Ворскла» — «Шахтар» — 0:2 (0:0)

«Чорноморець» — «Львів» — 1:1 (0:0)

24.10.2021

«Рух» — «Минай» — 2:2 (0:1)

Голи: Альваренга (48), Климчук (72) — Ахмедзаде (13), Білоног (67).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32