Жіноча збірна України з футзалу з перемоги стартувала у відборі до Євро-2022

Підопічні Олега Шайтанова з перемоги розпочали виступ в основному раунді кваліфікаційного циклу європейської першості 2022 року.

Сьогодні у Львові на «Боско-Арені» жіноча збірна України, яка є господарем відбірного міні-турніру, зустрічалася з командою Чехії.

Українки відмінно провели перший тайм, спрямувавши у ворота суперника два м'ячі. Дубль на свій рахунок записала Анна Шульга. Після перерви точилася запекла боротьба, українки забили тричі, а їхні суперниці — чотири рази. Відзначимо дубль у виконанні Анни Сидоренко. У результаті — 5:4 на користь синьо-жовтих.

Завтра жіноча збірна України з футзалу зіграє з командою Бельгії.

Євро-2022 з футзалу. Основний раунд відбору. Група 3

Чехія — Україна — 4:5 (0:2)

Голи: Скалова (25, 25), Штурмова (30), Сокесса (40) — Шульга (9, 18), Гриценко (24), Сидоренко (28, 37).

Чехія: Панушкова — Бубелова, Скалова, Гонкова, Пльхакова, Штурмова, Одегналова, Шпичкова, Фольпрехтова, Новотна, Сокесса, Коплікова.

Україна: Сагайдачна — Кіслова, Шульга, Гриценко, Кислицька, Форсюк, Кліпаченко, Кирильчук, Воловенко, Сидоренко, Бурлаченко, Рубан.

Попередження: Гонкова (29) — Форсюк (30).

В іншому поєдинку в нашій групі 3 збірна Фінляндії впевнено перемогла Бельгію — 3:0.

Основний раунд

Група 1: Росія, Угорщина, Білорусь*, Нідерланди.

Група 2: Португалія, Хорватія*, Польща, Словенія.

Група 3: Україна*, Фінляндія, Чехія, Бельгія.

Група 4: Іспанія, Італія, Швеція*, Словаччина.

Чотири переможці груп потраплять до фінальної стадії Євро-2022 (24—27 березня).

* — господарі міні-турнірів.

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...