Ліга чемпіонів. «Динамо» в третьому турі зазнало виїзної поразки від «Барселони»

Після сухої поразки з мінімальним рахунком в Іспанії чемпіони України опустилися на останній рядок турнірної таблиці групи E.

Як і передбачалося, у зустрічі з каталонським клубом, який нині переживає не найкращі часі, але залишається грандом європейського футболу, підопічним Мірчі Луческу більшу частину ігрового часу довелося діяти без м’яча. На позиції форварда вийшов Супряга, який мав стати головною дійовою особою під час потенційних контратак біло-синіх. Більш-менш вдало організувати такий випад киянам вдалося на 12-й хвилині, щоправда, на вістрі опинився не Супряга, а Буяльський, а удару, який було заблоковано, завдавав Циганков, що набігав другим темпом. Господарі ж, маючи значну перевагу у володінні м’ячем, не поспішали форсувати події, напевно, розраховуючи, що їхній тиск рано чи пізно спрацює.

Фото uefa.com

Зрештою, так і сталося. Після розіграшу кутового на 36-й хвилині відзначився Піке. Забити більше в першому таймі «Барселоні» завадив Бущан, який записав до свого активу кілька сейвів.

Після перерви, із появою на полі Фаті й Коутіньо, динамівцям стало ще важче стримувати наступ гранатово-синіх. Та й із виходом в атаку в них спостерігалися проблеми. Утім, ближче до завершення зустрічі гостям вдалося на деякий час відсунути гру від власних воріт та заробити кілька штрафних на половині поля суперника. Але рахунок першого тайму зберігся — 1:0 на користь «Барселони».

У складі киян на поле виходили футболісти, що були в списку викликаних на жовтневий збір національної команди України: Бущан, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков (замінений на 85-й хвилині), Буяльський (замінений на 85-й хвилині), Тимчик (вийшов на заміну на 78-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 85-й хвилині).

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група E

3 тур

«Барселона» (Іспанія) — «Динамо» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Піке (36).

«Барселона»: тер Штеген, Мінгеса (Коутіньо, 46), Піке, Лангле, Жорді Альба, Бускетс (к), Гаві (Серхі Роберто, 69), Ф. де Йонг, Дест, Депай (Агуеро, 75), Л. де Йонг (Фаті, 46).

Запасні: Нето, Пенья, Рікард Пуч, Демір, Юмтіті, Гонсалес, Бальде.

Тренер: Рональд Куман.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора (Тимчик, 78), Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський (Рамірес, 85), Циганков (Караваєв, 85), де Пена (Вітіньо, 61), Супряга (Гармаш, 61).

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелєв, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Шкурин.

Тренер: Мірча Луческу.

Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція).

Попереджений: Ф. де Йонг (90).

20 жовтня. Барселона. Стадіон «Камп Ноу».

«Бенфіка» (Португалія) — «Баварія» (Німеччина) (22.00)