Керівники УАФ побували в гостях у десантників

Напередодні матчу національних збірних України та Боснії і Герцеговини у відборі ЧС-2022 очільники Української асоціації футболу зустрілися з військовослужбовцями 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Частину захисників України відвідали президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко, Анатолій Демяненко, Олег Протасов, Вадим Костюченко та віце-президент УАФ і голова обласної асоціації футболу Олександр Шевченко.

Фото Євгена Кравса

Почесні гості насамперед вшанували пам’ять загиблих військових частини біля меморіалу, який знаходиться на території 80-ї ОДШБр. Далі командир частини полковник Володимир Шворак провів для делегації УАФ невелику екскурсію, у рамках якої гості могли також поспостерігати за підготовкою воїнів. Далі представники асоціації мали нагоду поспілкуватися з бійцями та членами їхніх родин, які також прийшли на зустріч, зокрема, із дітками наших захисників.  

 

Фото Євгена Кравса

На згадку про дружню зустріч керівники УАФ подарували малюкам м’ячі, а їхнім батькам-військовим — пам’ятні подарунки та передали квитки на матч національних збірних Україна — Боснія і Герцеговина.

Фото Євгена Кравса

«Завжди приємно зустрічатися з нашими захисниками, надзвичайно хоробрими людьми, які щодня готові жертвувати своїм життям і здоров’ям заради збереження миру в Україні. Вони заслуговують на найвищу повагу та підтримку! Дякую командиру та всім військовослужбовцям бригади за мирне небо над нашою державою і теплий прийом. Ми пишаємося вами й завжди готові допомогти й підтримати!» — відзначив під час відвідин 80-ї ОДШБр Андрій Павелко. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.10.2025 16:00

Українські арбітри працюватимуть на матчах відбору Євро-2026 (U-17)

На матчах першого відбірного раунду Євро-2026 (U-17), які проходитимут...

25.10.2025 13:00

Відбулася позачергова конференція ГС «Кіровоградська обласна асоціація футболу»

24 жовтня відбулася позачергова конференція громадської спілки «...

17.10.2025 14:00

Крок до якісної фізкультури в школах: УАФ провела курси для житомирських педагогів

Із 18-го до 21 вересня в Житомирі проходили курси підвищення кваліфіка...

16.10.2025 08:00

Українська асоціація футболу вітає віцепрезидента УАФ Олександра Шевченка з 53-річчям!

Українська асоціація футболу щиро вітає віцепрезидента УАФ, голову Льв...

Підписатися на новини