Керівництво УАФ провело зустріч із делегацією зі США

У Будинку футболу на запрошення президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка побувала делегація зі США — представники органів влади Нью-Йорка та української діаспори.

У зустрічі, окрім очільника УАФ, узяли участь перші віце-президенти асоціації Олексій Михайличенко, Олег Протасов, Анатолій Демяненко, Алан Плієв і Вадим Костюченко, олімпійський чемпіон і народний депутат України Жан Беленюк, президент боро Квінз Донован Річардс, сенатор штату Нью-Йорк Джеймс Скуфіс, інші представники влади Нью-Йорка, співголова Асамблеї діаспор світу Леонід Бард, член правління асамблеї Арон Грюнфельд та президент Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв.

Фото Володимира Раснера

Учасники зустрічі обговорили перспективи та можливості співпраці між Україною та США у сфері розвитку футболу та спорту загалом. Зокрема — ініціативу створення дитячих футбольних таборів з обміну. Також президент УАФ розповів гостям про нещодавній візит делегації Української асоціації футболу до Чикаго та Вашингтона. Натомість члени делегації зі США ділилися надзвичайно позитивними враженнями про перебування в Україні та відзначили високий рівень толерантності в нашому суспільстві. Як приклад вони згадали про свої відвідини матчу 10-го туру Vbet Ліги «Динамо» — «Шахтар». Зокрема, гостей зворушила соціальна акція перед початком поєдинку, під час якої з ініціативи УАФ команди та близько 30 тисяч уболівальників вшанували на НСК «Олімпійський» пам’ять про жертв страшного злочину в Бабиному Яру, який стався в Києві 80 років тому.

Фото Володимира Раснера

Гості з Нью-Йорка запросили керівництво УАФ за першої ж нагоди відвідати їхнє рідне місто та висловили готовність до активного розвитку подальшої співпраці. 

Фото Володимира Раснера

НОВИНИ ПО ТЕМІ
07.10.2023 09:00

Вітаємо Андрія Павелка з днем народження!

Бажаємо міцного здоров’я, найважливішого для кожного українця &m...

11.07.2023 17:04

Офіційно. Судове рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ скасоване

Суд не продовжив рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади п...

28.06.2023 13:00

Адвокати розповіли про перебіг досудового розслідування та суть самої справи проти керівництва УАФ

У столичному Будинку футболу відбулася прес-конференція щодо спра...

Підписатися на новини