Керівництво УАФ провело зустріч із делегацією зі США

У Будинку футболу на запрошення президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка побувала делегація зі США — представники органів влади Нью-Йорка та української діаспори.

У зустрічі, окрім очільника УАФ, узяли участь перші віце-президенти асоціації Олексій Михайличенко, Олег Протасов, Анатолій Демяненко, Алан Плієв і Вадим Костюченко, олімпійський чемпіон і народний депутат України Жан Беленюк, президент боро Квінз Донован Річардс, сенатор штату Нью-Йорк Джеймс Скуфіс, інші представники влади Нью-Йорка, співголова Асамблеї діаспор світу Леонід Бард, член правління асамблеї Арон Грюнфельд та президент Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв.

Фото Володимира Раснера

Учасники зустрічі обговорили перспективи та можливості співпраці між Україною та США у сфері розвитку футболу та спорту загалом. Зокрема — ініціативу створення дитячих футбольних таборів з обміну. Також президент УАФ розповів гостям про нещодавній візит делегації Української асоціації футболу до Чикаго та Вашингтона. Натомість члени делегації зі США ділилися надзвичайно позитивними враженнями про перебування в Україні та відзначили високий рівень толерантності в нашому суспільстві. Як приклад вони згадали про свої відвідини матчу 10-го туру Vbet Ліги «Динамо» — «Шахтар». Зокрема, гостей зворушила соціальна акція перед початком поєдинку, під час якої з ініціативи УАФ команди та близько 30 тисяч уболівальників вшанували на НСК «Олімпійський» пам’ять про жертв страшного злочину в Бабиному Яру, який стався в Києві 80 років тому.

Фото Володимира Раснера

Гості з Нью-Йорка запросили керівництво УАФ за першої ж нагоди відвідати їхнє рідне місто та висловили готовність до активного розвитку подальшої співпраці. 

Фото Володимира Раснера

НОВИНИ ПО ТЕМІ
27.03.2023 17:43

До уваги ЗМІ! Жодних заборон щодо переобрання Андрія Павелка до Виконкому УЄФА не існує

Реагуючи на поширення окремими ЗМІ неправдивої інформації, повідомляєм...

25.01.2023 19:43

УЄФА позбавив країну-агресора права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023

Виконком УЄФА, у складі якого працює президент УАФ Андрій Павелко, сьо...

24.01.2023 22:42

Лист на адресу УАФ від ФІФА та УЄФА щодо ситуації в Українській асоціації футболу

У Будинку футболу відбулася зустріч президента УАФ, члена Виконкому УЄ...

24.01.2023 15:37

Андрій Павелко: «Сергій Ребров — основний кандидат на посаду головного тренера збірної України»

У Будинку футболу проходить зустріч президента УАФ, члена Виконкому УЄ...

Підписатися на новини