Сергій Нагорняк: «У нас на олівці є кілька гравців, які виступають у Німеччині, Італії, Іспанії»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 Сергій Нагорняк розповів, чого чекає від першого цього року збору своєї команди.

Завтра в юнацької збірної України (футболісти не старші 2004 року народження) почнеться збір, під час якого вона проведе на виїзді два контрольні поєдинки з командою Словаччини (8-го й 10 жовтня). Перед початком роботи головний тренер синьо-жовтих Сергій Нагорняк відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Сергію Миколайовичу, це перший цьогоріч збір вашої команди. Як стежили за кандидатами?

— На багатьох матчах я сам був присутній, а що не виходило побачити наживо, дивився в Інтернеті.

— Зараз вдалося викликати всіх, кого ви вважаєте найкращими?

— Ні. Деякі хлопці поїдуть зі збірною 2003 року народження на кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи. Я вітаю подібну ситуацію. Зайвий досвід футболістам ніколи не завадить.

— У списку викликаних є Семенець, який представляє іспанський клуб «Коріа». Що скажете про цього нападника?

— У нас є на олівці кілька гравців, які виступають за кордоном, зокрема, у Німеччині, Італії, Іспанії. Просто відразу всіх ми викликати не можемо. Зараз наживо подивимося на Анатолія Семенця.

— Яке головне завдання цього збору?

— У нас у складі є як гравці, що вже не раз приїжджали до збірної, так і новачки, тому хочемо дати хлопцям знову відчути атмосферу збірної, поспілкуватися з футболістами, потренуватися, щоб підопічні згадали все те, над чим ми працювали до пандемії.

— Словаків у ділі побачити вдалося?

— У нас є пара ігор цієї збірної. Тому покажемо, розповімо хлопцям, чого можна чекати від цього суперника. Однак ми ж не знаємо, хто буде цього разу представляти суперника. Утім, нам важливо відштовхуватися від своєї гри.

Склад юнацької збірної України (U-18)

Воротарі: Іван Пахолюк («Колос» Ковалівка), Савас Бугай («Львів»).

Захисники: Артем Бенедюк, Арсеній Філатов (обидва — «Динамо» Київ), Віталій Холод, Богдан Слюбик (обидва — «Рух» Львів), Ілля Крупський («Ворскла» Полтава), Даниїл Славов (ДЮФК «Чорноморець» Одеса).

Півзахисники: Олександр Роспутько, Антон Глущенко, Кирило Сігеєв (усі — «Шахтар» Донецьк), Антон Царенко («Динамо» Київ), Іван Варфоломєєв, Олег Федор (обидва — «Рух» Львів), Дмитро Черниш («Ворскла» Полтава).

Нападники: Ігор Горбач («Динамо» Київ), Олег Пушкарьов («Шахтар» Донецьк), Станіслав Прус («Ворскла» Полтава), Даніель Ківінда («Дніпро-1» Дніпро), Анатолій Семенець («Коріа», Іспанія).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.12.2021 12:01

Сергій Нагорняк: «На папері Україна та Швеція — фаворити квартету»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 20...

18.11.2021 13:00

Євро-2023 (U-19): юнацька збірна України перед жеребкуванням кваліфікації потрапила до першого кошика

Юнацька збірна України U-19 (нинішня U-18, гравці 2004 року народження...

15.12.2020 17:20

2020: підсумки року для юнацької збірної України U-16/17

Команда Сергія Нагорняка 2020 року мала передати естафетну паличку най...

Підписатися на новини