Ліга конференцій. «Зоря» програла «Ромі» та залишається без очок у груповому турнірі

Луганці в поточній єврокампанії до цього матчу лише поступалися, пропускаючи до того ж по три мячі, однак дві сухі перемоги в останніх поєдинках внутрішнього чемпіонату давали певний привід для оптимізму.

Загалом гра у виконанні «Зорі» на початку зустрічі з одним із фаворитів турніру виглядала привабливо, підопічні Скрипника намагалися швидко розігрувати комбінації на половині «Роми» та вигравали багато спірних м’ячів у середині поля. Однак знову, як і в матчах із «Рапідом» та «Буде-Глімтом», прикра помилка в захисті звела нанівець увесь позитив. Центральні захисники проґавили ривок Ель-Шаараві, а Дарбо тонко відчув ситуацію та виконав ідеальний пас на хід партнеру. 0:1.

У подальшому «Зоря» продовжувала демонструвати атакувальний футбол, однак останнього пасу не вистачало. Двічі нагоду для удару отримував Булеца, але його постріли були заблоковані захисниками. Гості атакували рідше, зате якісніше. У першому таймі Мацапура здійснив два сейви, не дозволивши Шомуродову та Ель-Шаараві збільшити рахунок. По перерві кіпер продовжував рятувати, відбиваючи удари Переса та Дарбо, а Абрахам пробив у стійку. Але після кутового Смоллінг забив другий м’яч, а розгромним рахунок зробив Абрахам із близької відстані.

У матчі брав участь півзахисник «Зорі» Булеца, який отримав виклик на жовтневий збір національної збірної України (замінений на 69-й хвилині).

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група C

2 тур

«Зоря» (Україна) — «Рома» (Італія) — 0:3 (0:1)

Голи: Ель-Шаараві (7), Смоллінг (66), Абрахам (68).

«Зоря»: Мацапура, Фаворов (Снурніцин, 90+2), Імереков, Цвек, Хомченовський (к), Назарина, Булеца (Крістіан, 69), Кочергін, Кабаєв (Луньов, 83), Громов (Овусу, 90+2), Аллах’яр (Шахаб, 69).

Запасні: Жилкін, Гладкий, Алефіренко.

Тренер: Віктор Скрипник.

«Рома»: Руй Патрісіу, Ібаньєс, Кумбула, Смоллінг, Калафьорі, Дарбо (Діавара, 70), Крістанте, Пеллегріні (к) (Вільяр, 77), Перес (Дзаньоло, 62), Ель-Шаараві (Майораль, 78), Шомуродов (Абрахам, 62).

Запасні: Фузато, Вінья, Рейнолдс, Манчіні, Бове, Залевський, Мхітарян.

Тренер: Жозе Моуріньо.

Арбітр: Луїш Годінью (Португалія).

Попереджені: Кумбула (81), Руй Патрісіу (83).

30 вересня. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».

21.10.2021

«Буде-Глімт» (Норвегія) — «Рома» (Італія)

ЦСКА (Болгарія) — «Зоря» (Україна)

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...