WU-17: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Євро-2022 та претендує на вихід до Ліги А

У Таллінні продовжується турнір у Лізі В Євро-2022 за участі дівочої збірної України WU-17. Другим суперником синьо-жовтих стала команда Молдови.

Після перемоги над Північною Македонією з рахунком 3:0 українки не збавили обертів і знову взяли три очки. Цього разу підопічні Сергія Сапронова забили сім м'ячів у ворота Молдови.

На 7-й хвилині зустрічі рахунок відкрила Бондарєва, а невдовзі після перерви синьо-жовті засипали суперниць голами. Зазначимо, що всі м’ячі нашої збірної забили різні гравці. Про значну перевагу свідчить і різниця ударів команд по воротах — 37—0 (у площину — 17—0).

Далі за планом в українок вирішальний поєдинок проти Естонії, який відбудеться 3 жовтня.

Євро-2022 (WU-17). Ліга В. Група 3

27.09.2021

Україна— Північна Македонія — 3:0

Молдова — Естонія — 0:10

30.09.2021

Україна (WU-17) — Молдова (WU-17) — 7:0 (1:0)

Голи: Бондарєва (7), Борковська (47), Невар (49), Гончарук (56), Радіонова (58, з пенальті), Дуб (60), Скоцик (83).

Україна (WU-17): Новікова (Загірна, 69), Скоцик, Заборовець, Харчина, Греса, Невар, Кіселевич (Борковська, 46), Стахнюк (Дуб, 46), Гончарук, Бондарєва (Коротчук, 59), Радіонова (Скворцова, 75).

Молдова (WU-17): Куклуч, Неделя, Херча, Шаруда, Урдя, Бобич (Пінтя, 51), Кожокарі, Онофраш (Райлян, 43), А. Дончу, С. Дончу, Фінтіна.

Євро-2022 (WU-17). Ліга А

Група A1: Норвегія, Ірландія, Угорщина, Болгарія.

Група A2: Нідерланди, Чехія, Словенія, Шотландія.

Група A3: Італія, Франція, Швеція, Уельс.

Група A4: Німеччина, Фінляндія, Португалія, Боснія і Герцеговина.

Група A5: Англія, Польща, Бельгія, Росія.

Група A6: Данія, Австрія, Швейцарія, Греція.

Група A7: Іспанія, Сербія, Ісландія, Північна Ірландія.

Ліга В

Група В1: Білорусь, Грузія, Косово, Люксембург.

Група В2: Литва, Хорватія, Вірменія, Казахстан.

Група В3: Україна, Естонія, Молдова, Північна Македонія.

Група В4: Словаччина, Ізраїль, Фарерські о-ви.

Група В5: Туреччина, Румунія, Латвія.

Група В6: Азербайджан, Чорногорія, Албанія.

Формат турніру

Перший раунд визначить, які команди піднімуться лігою вище, а які опустяться лігою нижче перед другим раундом.

Вихід у вищу лігу

Із Ліги В до Ліги А: шість переможців груп і найкраща друга команда.

Виліт у нижчу лігу

Із Ліги А до Ліги В: сім четвертих команд у своїх групах.

Другий раунд пройде навесні 2022 року. Після нього сім переможців груп Ліги А приєднаються до збірної Боснії і Герцеговини у фінальній стадії, яка проходитиме із 4-го по 15 травня 2022 року. Також відбудеться перехід команд між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023. Посів учасників перед жеребкуванням другого раунду буде залежати від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді.

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

24.04.2024 13:00

WU-16: дівочу збірну України привітали на Закарпатті з перемогою на Турнірі розвитку УЄФА (фото)

22.04.2024 13:13

WU-16: дівоча збірна України стала переможцем Турніру розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку...

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...