Vbet Ліга. «Зоря» розгромила «Дніпро-1» на виїзді та обійшла його в таблиці

Найбільший інтерес серед матчів неділі у Vbet Лізі викликало протистояння у Дніпрі, де зустрілися команди, які ведуть боротьбу за єврокубкові вакансії.

У першому таймі Булеца, який два попередні сезони провів у «Дніпрі-1», відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні після сейва голкіпера господарів Кожокару. По перерві дніпряни доклали чимало зусиль, аби відігратися, але їх підкосило вилучення Когута за дві жовті картки. У чисельній більшості «Зоря» в останні хвилини довела рахунок до розгромного. Кочергін оформив дубль, забив також іранець Шахаб. Команда Віктора Скрипника продовжила безпрограшну серію в чемпіонаті до шести матчів та в доброму настрої готуватиметься до зустрічі з «Ромою» в Лізі конференцій.

У складах обох команд у грі взяли участь футболісти, викликані на жовтневий збір національної збірної України — дніпрянин Довбик (повний матч) та луганець Булеца (гол, замінений на 68-й хвилині).

Інший претендент на високі місця, «Десна», сьогодні проводив другий поспіль поєдинок проти суперника з Харкова. Кубковий матч із «Металістом» підопічні Олександра Рябоконя програли, і в чемпіонаті поступилися «Металісту 1925» із таким самим рахунком — 1:2. На м’яч Марлісона на 1-й хвилині влучним ударом відповів Тотовицький, а по перерві гості знову оформили швидкий гол — відзначився Кравченко.

Ще в одному сьогоднішньому матчі «Львів» перервав серію без перемог у чемпіонаті, яка тягнулася з минулого сезону й складала 10 матчів. Гостьова звитяга над «Минаєм» підняла львів’ян з останнього місця та стала першою для білоруського тренера Олега Дулуба на чолі «містян».

«Минай» — «Львів» — 1:2 (1:1)

Голи: Байдал (43) — Якімець (21), Шина (56).

«Дніпро-1» — «Зоря» — 0:4 (0:1)

Голи: Булеца (21), Кочергін (87, 90+5), Шахаб (90+1).

На 82-й хвилині вилучений Когут («Д»).

«Десна» — «Металіст 1925» — 1:2 (1:1)

Голи: Тотовицький (12) — Марлісон (1), Кравченко (48).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024