До уваги ЗМІ! Акредитація на матч відбору ЧС-2022 Україна — Боснія і Герцеговина

У жовтні національна збірна України проведе заключний домашній матч у групі кваліфікації чемпіонату світу 2022 року. 12 жовтня на синьо-жовтих чекає футбольна зустріч зі збірною Боснії і Герцеговини, яка пройде на «Арені Львів» у Львові й розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Акредитація мас-медіа на матч Україна — Боснія і Герцеговина стартувала 24 вересня.

Представникам засобів масової інформації, які бажають отримати акредитацію, необхідно бути зареєстрованими в електронній базі на сайті Української асоціації футболу та подати заявку.

Зверніть увагу, що заявки на отримання акредитації на цю гру приймаються до 8 жовтня (до 18.00). Після цього заявники отримають листи з підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації.

Видача акредитацій здійснюватиметься напередодні перед початком передматчевих медіазаходів, а також у день матчу, 12 жовтня, на вході для ЗМІ за дві години до початку гри.

У зв’язку з підвищеним інтересом до цього поєдинку, а також карантинними обмеженнями через поширення COVID-19 на території України, введено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на поєдинку. Безпека кожного учасника матчу — понад усе, саме тому ми змушені чітко дотримуватися встановленого ліміту.

Вхід та перебування представників ЗМІ на території стадіону буде дозволено лише за наявності засобів індивідуального захисту.

Інформацію про графік передматчевих медіазаходів буде повідомлено додатково.

Контакти: +38 097 962 18 08 або +38 097 294 25 40 та [email protected]

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.10.2021 23:53

ЧС-2022. Група D відбору УЄФА: дані матчів, таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в групі D відбірного турніру до че...

Підписатися на новини