Юрій Вірт: «Радий за підопічних, а найбільше — за Шестакова»

Після перемоги в гостях над «Оболонню» (1:0) футболісти «Вересу» ще на крок наблизилися до результату свого попереднього виступу в кубковому турнірі, коли вони пробилися до чвертьфіналу.

— «Оболонь» справила приємне враження своєю бійцівською вдачею, агресивністю в наступі, — сказав головний тренер «Вересу» Юрій Вірт після поєдинку 1/16 фіналу Кубку України в коментарі офіційному сайту УАФ. — Аби взяти гору, довелося докласти чималих зусиль. Хоча заради справедливості слід уточнити, що порівняно з останнім календарним матчем у чемпіонаті ми провели відразу сім замін. І тішить, що гравці, скажімо так, ротації не підвели.

До речі, другий тайм через вилучення Михайла Гечева «Вересу» довелося грати в меншості, проте це не вибило моїх підопічних із колії, а тільки змусило мобілізуватися. Коли ж наприкінці поєдинку ми додали обертів, то господарі виявилися до цього не готовими. В одній з атак Михайло Шестаков заробив пенальті, і хоча його перший удар з 11-метрової позначки воротар «пивоварів» парирував, наш нападник першим опинився на добиванні. Звичайно, я радий за підопічних, а найбільше — за Шестакова, адже перед матчем стало відомо, що дружина подарувала йому сина. І він відзначив цю подію переможним голом.

Із ким би хотілося зустрітися в наступному раунді? Про це ще не думав, бо на черзі — важливе протистояння із «Шахтарем» у чемпіонаті УПЛ. Але я не приховую, що дуже кортить підійти до почесного трофея якомога ближче…

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу