Ліга Європи. «Ференцварош» Зубкова програв у Німеччині, а «Вест Гем» Ярмоленка переміг у Хорватії

У сьогоднішніх матчах першого туру групового раунду Ліги Європи-2021/2022 брали участь одразу два клуби, кольори яких захищають футболісти збірної України.

У квартеті G угорський «Ференцварош» Олександра Зубкова на виїзді бився з німецьким «Баєром». Український півзахисник провів на полі 86 хвилин зустрічі, що закінчилася перемогою господарів із рахунком 2:1.

А у групі Н англійський «Вест Гем» Андрія Ярмоленка гостював у Загребі, де зустрічався з місцевим «Динамо». Наш футболіст увійшов у гру на 83-й хвилині й допоміг команді здобути перемогу — 2:0.

19.10.2021 16:28

Українські арбітри працюватимуть на матчі третього туру групового раунду Ліги Європи УЄФА

На матчі третього туру групового раунду Ліги Європи у квартеті Н &laqu...

30.09.2021 21:53

Ліга Європи. «Легія» Ігоря Харатіна перемогла у Варшаві англійський «Лестер»