Андрій Павелко взяв участь у саміті УЄФА Grow в Молдові

Цими днями в Кишиневі проходить саміт УЄФА Grow, в якому беруть участь представники національних асоціацій Молдови, України, Естонії, Литви, Казахстану, Азербайджану та УЄФА.

Нашу футбольну спільноту на цьому заході представили президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, президент ПФЛ Олександр Каденко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий і заступник генерального секретаря УАФ Андрій Бондаренко.

Фото УАФ

Учасники саміту обговорили різні аспекти та досвід впровадження в різних країнах програми УЄФА Grow та можливості для розвитку співпраці в популяризації масового футболу. У своєму привітальному слові президент Федерації футболу Молдови Леонід Олейніченко та менеджер Департаменту розвитку національних асоціацій УЄФА Олександр Кучерявий відзначили важливість співробітництва між різними асоціаціями в розвитку футболу, зокрема, організовуючи й такі заходи під егідою програми УЄФА GROW, які мають на меті надання сталої підтримки національним асоціаціям в Європі.

Фото УАФ

Під час саміту Андрій Павелко поділився успішним досвідом реалізації програми в Україні в трьох пілотних областях та тим, як УЄФА Grow сприяє збільшенню залученості різних верств населення до футболу. Президент УАФ високо оцінив важливість співпраці між асоціаціями в рамках порядку денного сесії й ключову позитивну роль УЄФА в цьому процесі. Також Андрій Павелко розповів про нові ініціативи з розвитку футболу в Україні, що викликало великий інтерес в учасників зустрічі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.08.2022 11:00

Координаційний центр УАФ надіслав гуманітарну допомогу на Сумщину

Команда Координаційного штабу та гуманітарного хабу УАФ у Дніпрі з гум...

29.07.2022 12:31

Проведено інспекцію стадіонів, які проходять атестацію для організації матчів УПЛ сезону-2022/2023

Представниками робочої групи з підготовки проведення чемпіонату УПЛ за...

18.07.2022 19:05

У Будинку футболу відбулася нарада щодо відновлення чемпіонату України

У Києві в Будинку футболу відбулася робоча нарада за участю керівництв...

15.07.2022 09:00

Координаційний штаб УАФ підтримав родини переселенців у Дніпрі

У четвер, 14 липня, команда Координаційного штабу та гуманітарного хаб...

Підписатися на новини