Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла в Суперфіналі Євроліги-2021 шосте місце

Жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у Суперфіналі Євроліги-2021, що з 9-го по 12 вересня проходив у португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Для виступу на турнірі головний тренер нашої команди Роман Пачев викликав 11-х футболісток.

Склад жіночої збірної України з пляжного футболу

Воротарі: Анастасія Терех («Мрія-2006» Одеська обл.), Сніжана Воловенко (Domino's Pizza Київ).

Польові гравці: Таїсія Бабенко, Мирослава Випасняк, Анастасія Кліпаченко, Юлія Костюк, Юлія Дехтяр, Марія Тихонова, Ірина Дубицька, Альона Кирильчук (усі — «Мрія-2006» Одеська обл.), Маріанна Крамна (Domino's Pizza Київ).

У груповому раунді збірній України у квартеті 2 протистояли команди РФС, Іспанії та Нідерландів. У першому поєдинку синьо-жовті поступилися РФС (2:4), у другому — Іспанії (2:7), а от у третьому здолали Нідерланди (7:5). У підсумку наші дівчата посіли третє місце у групі.

У матчі за п'яте місце підопічним Романа Пачева протистояв господар змагань — збірна Португалії. Перші два періоди пройшли в запеклій боротьбі без забитих м'ячів. На початку третьої 12-хвилинки українки відкрили рахунок зусиллями Юлії Костюк. Однак наші суперниці змогли не лише відігратися, але й вирвати перемогу завдяки дублю Джаміли Маррейрос. Отже, 1:2 — і збірна України посідає шосте місце в Суперфіналі Євроліги-2021.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...