Прем’єр-ліга. Результативні нічиї в Полтаві та Ужгороді, перша перемога «Маріуполя»

У Полтаві «Ворскла» з «Десною», які останнім часом традиційно вважаються претендентами на бронзу, видали видовищний та результативний поєдинок.

На початку зустрічі дві контратаки полтавців завершилися влучними пострілами Пуцліна та Степанюка. Але невдовзі чернігівець Вікентій Волошин відібрав м’яч у суперника на фланзі, пройшов до штрафного та оформив свій дебютний гол у Прем’єр-лізі, повернувши інтригу в протистоянні. Почин партнера підтримав Безбородько, після удару якого рахунок зрівнявся ще до перерви. 2:2. Другий тайм також подарував глядачам чимало яскравих епізодів, однак голів більше не відбулося.

Голкіпер «Ворскли» Різник, який брав участь у вересневому зборі національної збірної України, відіграв повний матч.

Що ж до інших сьогоднішніх поєдинків, то «Чорноморець» також із честю вийшов зі скрутної ситуації, врятувавшись від поразки в Ужгороді. У складі «Миная» Вишневський спочатку заробив пенальті, якій реалізував Байдал, а потім відзначився голом сам. Однак Ванат та Авагімян відновили статус-кво, а наприкінці гри Цітаішвілі взагалі мав шанс принести одеситам перемогу, але не скористався нагодою. 2:2.

«Колос» проводив перший матч після відставки Руслана Костишина та під керівництвом Сергія Кузнецова не встояв перед «Маріуполем» — 1:3, дозволивши азовцям здобути першу перемогу в чемпіонаті.

«Минай» — «Чорноморець» — 2:2 (1:0)

Голи: Байдал (42, з пенальті), Вишневський (53) — Ванат (57), Авагімян (64).

«Колос» — «Маріуполь» — 1:3 (0:2)

Голи: Лисенко (72) — Топалов (16, 90+1), Кулаков (26).

«Ворскла» — «Десна» — 2:2 (2:2)

Голи: Пуцлін (4), Степанюк (17) — В. Волошин (26), Безбородько (32).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32