Ліга чемпіонів серед жінок. Історична перемога представника України: «Житлобуд-1» вийшов до групового раунду

Харківський «Житлобуд-1» удруге обіграв кіпрський «Аполлон» та пробився до групового раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022.

У Лімасолі українки перемогли з рахунком 2:1, тож на ОСК «Металіст» мали підтвердити здобуту перевагу. Із голами підопічні Валентини Котик не забарилися й уже до 20-ї хвилини вели у два м’ячі. Спершу Бойченко замкнула простріл із правого флангу, а згодом Овдійчук завдала точного удару головою.

У другому таймі «Житлобуд-1» збільшив власну перевагу — Овдійчук оформила дубль. Після цього кіпріотки влучили в поперечину, а пізніше все ж відіграли один м’яч унаслідок автоголу Алексанян. Потім українки могли забивати ще, проте не скористалися моментами, суперниці ж іще раз поцілили в каркас. Однак у підсумку матч завершився з рахунком 3:1.

Тож «Житлобуд-1» за сумою двох поєдинків пробився до першого в історії жіночої Ліги чемпіонів групового раунду. Жеребкування цієї стадії відбудеться 13 вересня.