Руслан Ротань: «Сербію ми вже забули, завтра — відповідальний матч із Вірменією»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань вважає, що важливим завданням у майбутньому поєдинку з вірменами буде позбавити суперника м'яча.

Сьогодні на НТК ім. В. Баннікова молодіжна збірна України провела відкрите тренування перед матчем відбірного турніру Євро-2023 (U-21) із Вірменією, який відбудеться завтра в Ковалівці на стадіоні «Колос» (початок — о 19.00). На запитання журналістів відповів головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань.

Фото Володимира Раснера

— Руслане Петровичу, востаннє молодіжка стартувала у відбірному турнірі з перемоги 12 років тому. У зустрічі із сербами на скільки відсотків ваші підопічні виконали план на гру?

— Не хотілося б говорити про якісь відсотки. Головне, що на цей поєдинок команда вийшла єдиним колективом. Так, під кінець матчу не все виходило, почали грати на утримання рахунку, але півтора тайму хлопці виконували все те, що від них вимагалося. Колектив бився за результат і віддавав для цього всі сили, це було видно по хлопцях у роздягальні після гри.

Фото Володимира Раснера

— Незважаючи на перемогу, які були негативні моменти?

— Природньо, були й такі ситуації, але ми вже їх розібрали, вказали на помилки, тому сподіваюся, що хлопці все зрозуміли.

— Попереду Вірменія. У чому головна сила цієї збірної?

— Як і всі мешканці півдня, вони добре почуваються з м'ячем, це видно по їхніх матчах, які ми переглядали. При цьому вони непогано почуваються в цьому компоненті як у захисті, так і в атаці. Тому ми повинні постаратися позбавити суперника їхнього головного козиря.

Фото Володимира Раснера

Дмитро Криськів подарував збірній України перемогу над Сербією. Чи був для нього якийсь подарунок?

— (Посміхається.) Подарунки будуть трохи пізніше. Зараз уся концентрація — на поєдинку з командою Вірменії.

— Георгій Судаков говорив, що молодіжна збірна України за стилем гри схожа на національну команду часів Андрія Шевченка. Наскільки зараз молодіжка схожа на колектив Олександра Петракова?

— Думаю, у національної команди почерк поки що той, який прищеплював Андрій Шевченко. Ігровий стиль команди Олександра Петракова проявиться трохи пізніше, можливо, після пари-трійки матчів.

Фото Володимира Раснера

— А у вас який почерк?

— Ми ще зі свого першого збору намагаємося прищепити команді контроль м'яча, приділяємо велику увагу пресингу. Думаю, не за горами зустріч і з тренером національної збірної Олександром Петраковим. Ми обов'язково поспілкуємося, почуємо його бачення розвитку збірних. Але взагалі це процес не одного дня.

— Молодіжка обіграла одного з головних своїх конкурентів у відборі. Які ваші очікування від нинішньої кваліфікації?

— Ніяких очікувань у нас немає. Ми налаштовуємося на кожну наступну гру. Сербію ми вже забули, завтра — відповідальний матч із Вірменією.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.11.2021 21:02

Руслан Ротань: «Радий за команду, вона заслужила цю перемогу»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань вважає, що в...

12.10.2021 21:04

Руслан Ротань: «Ми могли закривати гру ще в першому таймі»

Після поєдинку відбірного турніру Євро-2023 (U-21) проти Фарерських ос...

Підписатися на новини