U-19: юнацька збірна України провела спаринг у рамках тренувального збору
Підопічні Володимира Єзерського в товариському матчі обіграли «Ворсклу» U-19.
Сьогодні юнацька збірна України U-19 у рамках тренувального збору провела контрольний поєдинок із «Ворсклою» U-19. Матч проходив із невеликою перевагою підопічних Володимира Єзерського, які в другому таймі матеріалізували її у два забиті м'ячі. Спочатку відзначився захисник «Маріуполя» Данило Удод. Другий гол — на рахунку його одноклубника, півзахисника Артура Микитишина. 2:0.
Товариський матч
Україна (U-19) — «Ворскла» (U-19) — 2:0 (0:0)
Голи: Удод (65), Микитишин (77).
Ще один спаринг синьо-жовті проведуть 5 вересня — проти змішаного складу «Колосу».
Нагадаємо, що цей збір присвячено підготовці синьо-жовтих до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19), який проходитиме в Польщі із 6-го по 12 жовтня. Там, окрім господарів, збірна України зіграє з Фінляндією та Мальтою. Згідно з регламентом, володарі двох перших місць у квартетах цього раунду та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації. Там виступатимуть 28 збірних, розбитих на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію Словаччині.
Дмитро Михайленко: «Група в нас рівна. З усіма суперниками буде нелегко»
Головний тренер юнацької збірної України U-19 (футболісти не старші 20...
Євро-2026 (U-19): перед жеребкуванням еліт-раунду відбору юнацька збірна України потрапила до першого кошика
10 грудня відбудеться жеребкування еліт-раунду кваліфікації Євро-2026...
Дмитро Михайленко: «Усі суперники в Албанії були досить непогані, але ми знали, як грати проти кожного з них»
Тріумфально завершила кваліфікаційний раунд Євро-2026 (U-19) юнацька з...
U-19: у третьому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2026 юнацька збірна України здолала Словаччину і з першого місця вийшла до еліт-раунду
Юнацька збірна України U-19 (гравці 2007 р. н. та молодші) провела тре...