Підтримка національної збірної й соціальних футбольних проєктів — основна мета співпраці УАФ із компанією Vbet

У рамках передматчевої прес-конференції напередодні гри відбору ЧС-2022 Україна — Франція відбулося представлення нового Преміум-спонсора національної збірної України — компанії Vbet.

У заході взяли участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, СЕО Vbet Ukraine Георгій Гівішвілі, перші віце-президенти УАФ Олег Протасов, Анатолій Демяненко та Олексій Михайличенко.

Як було оголошено, у день матчу на території стадіону компанія Vbet побудує містечко розваг, де вболівальники зможуть цікаво, спортивно й весело провести час до початку поєдинку й долучитися до свята.

— Зараз дуже важливий етап у житті українського футболу, і важливо заручитися підтримкою надійних партнерів, — сказав Андрій Павелко. — Партнерів, які мають на меті реалізацію різних соціальних проєктів. Підтримка нашої збірної й наших ініціатив — це основна мета нашої співпраці. Ми розраховуємо, що компанія Vbet сприятиме в реалізації стратегії розвитку українського футболу.

Фото Павла Кубанова

— Хочу сказати, що для нас велика честь та гордість отримати таку можливість — бути партнерами та спонсорами, брати участь у спільних проєктах з Українською асоціацією футболу, — сказав представник компанії Vbet Георгій Гівішвілі. — Ідеться про підтримку національної команди, жіночої збірної, адже жіночий футбол зараз на підйомі в усьому світі. Будемо робити все, що в наших силах, щоб розвивати цей напрям і надалі. Є також чимало проєктів навколо спонсорства, які ми маємо намір просувати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.10.2021 17:05

У Львові представники УАФ та місцевої влади обговорили питання розвитку дитячо-юнацького футболу

У приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася роб...

07.10.2021 10:00

Президенте, з днем народження!

Вітаємо президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА...

05.10.2021 21:31

Керівництво УАФ провело зустріч із делегацією зі США

У Будинку футболу на запрошення президента Української асоціації футбо...

Підписатися на новини