Андрій Пятов: «Нам потрібна така сама підтримка трибун, як на матчі з Францією 2013 року»

Разом з Олександром Петраковим участь у передматчевій прес-конференції напередодні гри з Францією взяв голкіпер збірної України Андрій Пятов.

— 2013 року ви вже брали участь у матчі проти Франції на цьому ж стадіоні, і тоді збірна єдиний раз виграла в цієї команди. Що завтра треба зробити, аби повторити той результат?

— Нам потрібна така сама підтримка трибун, як тоді. Хлопці віддадуть на полі всі сили, як і в тому матчі, утім, як і в кожній грі. Сподіваюся, що завтра все буде добре.

— Після Євро-2020 ви оголосили про завершення кар’єри в національній збірній, але потім повернулися до команди. Чи довго довелося вас умовляти?

— Ми спілкувалися з Олександром Васильовичем із цього приводу, і я попросив пару днів, щоб обговорити це з дружиною. Це питання є дуже важливим. Дружина підтримала таке рішення, й у підсумку я дав згоду.

— У вас не було достатнього ігрового тонусу через відсутність практики. Як почуваєтеся зараз у фізичному сенсі?

— Добре, що я мав нагоду провести чотири матчі за клуб до того, як отримав виклик до збірної. Що стосується фізичного стану, почуваюся добре. Додам, що я дуже радий можливості працювати з тренером голкіперів збірної В’ячеславом Кернозенком.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.10.2021 23:53

ЧС-2022. Група D відбору УЄФА: дані матчів, таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в групі D відбірного турніру до че...

Підписатися на новини