Друга ліга. Львівські «Карпати» знову програли й відпустили конкурентів у відрив

У центральному поєдинку групи «А» в Черкасах футболісти «ЛНЗ» приймали львівські «Карпати».

Ці команди не приховують свого бажання підвищитися в класі. Долю цікавого протистояння вирішив переможний гол, забитий на 75-й хвилині черкащанином Андрієм Сторчоусом після виграної на другому поверсі дуелі. Воротар гостей Іван Сілецький забарився з виходом і був безсилий виручити. 1:0.

Підопічні Андрія Тлумака поступилися вдруге поспіль і, що для них найгірше, конкурентам, спочатку — «Діназу», а у звітному турі — «ЛНЗ». Передусім, здивувала малоефективна гра львів’ян у завершальній стадії, можливо, через відсутність лідера, екс-гравця національної збірної України Дениса Кожанова.

Невдачі «Карпат» зі Львова допомогли «Лівому берегу» та «ЛНЗ» піти у відрив.

А в групі «Б» один із фаворитів, «Таврія», удома не зумів утримати перевагу в рахунку в протистоянні з «Балканами». Уперед після влучного удару Олексія Бойка на 16-й хвилині вийшли господарі, але наприкінці матчу досвідчений Володимир Прийомов врятував гостей від поразки. 1:1.

Ця нічия конкурентів найбільше потішила футболістів «Миколаєва», які взяли гору над «Перемогою» (2:1) та очолили турнірну таблицю.