BANNIKOV CUP. У стартовому матчі турніру юнацька збірна України розгромила команду Вірменії

За значної переваги підопічні Олега Кузнецова забили у ворота суперника чотири м'ячі.

Сьогодні на стадіонах Києва, Бучі, Борисполя та Обухова стартував 17-й за ліком міжнародний турнір BANNIKOV CUP. У ньому беруть участь юнацькі збірні U-17 (футболісти не старші 2005 року народження). За головний приз посперечаються вісім команд: Україна, Білорусь, Вірменія, Болгарія, Туреччина, Узбекистан, Словаччина, Грузія.

Фото Павла Кубанова

Синьо-жовті у своєму першому матчі на турнірі в Бучі на стадіоні «Ювілений» зустрічалися з командою Вірменії, яка була дебютантом цих змагань. Із перших хвилин підопічні Олега Кузнецова почали штурмувати захист гостей. Були непогані моменти для взяття воріт у Деркача, Дебича, але гол на 9-й хвилині забив Гусєв. 1:0. Після забитого м'яча українці не збиралися зупинятися. Двічі на ударній позиції опинявся Дзень, але воротар збірної Вірменії був на висоті. Перевага господарів була беззаперечною, і вони таки домоглися свого. На 25-й хвилині Кремчанін утік від захисника й влучно пробив у кут воріт. 2:0.

І тільки на 31-й хвилині вірмени змогли відповісти першим ударом у бік воріт. Хоча на перерву збірна України повинна була йти, виграючи щонайменше у три м'ячі, але свій шанс не використав Дебич.

У дебюті другої 45-хвилинки гості активізувалися і стали частіше гостювати на половині поля українців. Однак до небезпечних моментів біля воріт Кравця справа не доходила. Усе це було наслідком того, що синьо-жовті трохи заспокоїлися, хоча і в цей період часу перспективних атак у команди Олега Кузнецова вистачало. І одна з них виявилася результативною. На 66-й хвилині після подачі кутового Балаба ударом головою спрямував м'яч у сітку. А перед самим закінченням поєдинку Ющенко прямим ударом зі штрафного поцілив у ціль. 4:0.

Bannikov Сup

Група А. 1 тур

Україна (U-17) — Вірменія (U-17) — 4:0 (2:0)

Голи: Гусєв (9), Кремчанін (25), Балаба (66), Ющенко (90+3).

Україна: Кравець, Д.Білоконь, Сизонюк, Балаба, Гусєв (Лисенко, 89), Янович (Ломницький, 73), Янчишин (Шах, 46), Деркач (Зоренко, 46), Кремчанін (В.Білоконь, 59), Дебич (Ющенко, 46), Дзень (Панченко, 59).

Вірменія: Хачатрян, Арутюнян, Бабаян (Аблобян, 46), Варданян (Амбарцумян, 85), Аветісян, Мкртчян (А.Оганесян, 76), Товмасян (Мелкумян, 85), Акопян, Галтакчян (Карапетян, 79), К.Оганесян (Григорян, 46), Башоян (Н.Оганесян, 76).

Свій наступний матч на турнірі підопічні Олега Кузнецова проведуть 27 серпня, також у Бучі проти команди Білорусі. Початок матчу — о 17.00.

11.01.2022 16:02

Турнір Віктора Баннікова: традиційні міжнародні змагання заплановано на 23—27 серпня

Наприкінці літа юнацька збірна України U-16 (на той момент уже&nb...

31.08.2021 13:30

BANNIKOV CUP-2021: усі технічні дані XVII міжнародного турніру

30 серпня відбулися заключні матчі XVII міжнародного турніру BANNIKOV...

30.08.2021 12:00