Жіноча Ліга чемпіонів: харківський «Житлобуд-1» вийшов до другого раунду турніру

Харківський «Житлобуд-1» обіграв словенське «Помур'є» у фінальному поєдинку першого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022.

Матч у Горній Радгоні пройшов за вітчутної переваги українок, які відкрили рахунок на 19-й хвилині зусиллями Біргюль Садикоглу. Але вирішальними в поєдинку стали три хвилини в середині першого тайму, коли одна за одною отримали червоні картки Шпела Розмарич та Луція Кос.

Залишившись удев'ятьох, суперниці українок не здалися й навіть зрівняли рахунок. З одинадцятиметрової позначки це зробила Кая Корошец. Тим не менш, ще до перерви «Житлобуд-1» вийшов уперед — відзначилася Ольга Овдійчук.

У другій же половині гри сил у словенок не вистачило й українки забили ще два м'ячі, які на рахунку Ольги Бойченко та Любові Шматко. Отже, 4:1 — і «Житлобуд-1» вийшов до другого раунду Ліги чемпіонів.

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Шлях чемпіонів

Перший раунд. Група 10

Фінал

21.08.2021

«Житлобуд-1» (Україна) — «Помур'є» (Словенія) — 4:1 (2:1)

Голи: Садикоглу (19), Овдійчук (41), Бойченко (50), Шматко (57) — Корошец (37, з пенальті).

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, Шматко, Басанська (Кочнєва, 46), Бойченко, Хаванська, Апанащенко (к) (А. Вороніна, 90), Петрик, Шевчук (Г. Вороніна, 69), Овдійчук, Садикоглу.

«Помур'є»: Вамбергер, Божич (Еферл, 67), Розмарич, Дімітрієвич, Юршнік (Колар, 85), Корошец, Маковец (Хорват, 86), Колбл (к), Кос, Немец (Раковец, 51), Хаган (Вілчнік, 37).

Арбітр: Є. Аугустин (Польща).

Попередження: Басанська (45+1), Шматко (66) — Кос (22), Розмарич (30), Юршнік (55).

На 30-й хвилині вилучена Розмарич («Помур'є») — друге попередження.

На 33-й хвилині вилучена Кос («Помур'є») — друге попередження.

«Житлобуд-1» та переможці ще 10-ти фіналів потрапили до другого раунду Шляху чемпіонів, куди три команди отримали прямі перепустки. У другому раунді буде розіграно сім путівок до групового етапу.