Вік-енд для легіонерів збірної України: Маліновський приєднується до решти

Прийдешній клубний уїк-енд для легіонерів збірної України, яких Олександр Петраков запросив для підготовки до вересневих матчів національної команди, може розтягнутися на три дні.

Сьогодні, 21 серпня, у рамках другого туру англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка прийматиме «Норвіч» (початок зустрічі — о 17.00 за київським часом).

У четвертому турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» Євгена Макаренка на своєму полі зіграє проти «Кішварди» (19.15).

У третьому турі першості Португалії «Бенфіка» Романа Яремчука на виїзді зійдеться з «Жіл Вісенте» (20.00).

Нарешті, у стартовому турі італійської Серії А-2021/2022 «Аталанта» Руслана Маліновського в Туріні зустрінеться з «Торіно» (21.45).

У неділю, 22 серпня, у п’ятому турі бельгійської Про Ліги «Брюгге» Едуарда Соболя на своєму полі прийме «Беєрсхот».

У п’ятому турі чемпіонату Чехії «Славія» Тараса Качараби чекає на гостей із остравського «Баніка» (20.00).

У понеділок, 23 серпня, в англійській ПЛ «Вест Гем» Андрія Ярмоленка в Лондоні зіграє проти «Лестер Сіті» (22.00).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.11.2025 23:58

Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»

Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...

13.11.2025 23:45

Відбір ЧС-2026. Збірна України в Парижі поступилася команді Франції

Сьогодні, 13 листопада в Парижі національна збірна України проводила с...

10.11.2025 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: голи Циганкова й Судакова та відбитий пенальті Трубіна

Під час чергового ігрового клубного вік-енду на поле виходило десятеро...

10.11.2025 08:50

Відбір ЧС-2026. Збірна України розпочала підготовку до листопадових матчів із поповненням у складі

Збірна України фактично розпочала підготовку до матчів відбору ЧС-2026...

Підписатися на новини