Визначилися володарі Суперкубків України з футзалу серед жіночих та чоловічих команд

Сьогодні визначилися володарі Суперкубків України з футзалу серед жіночих та чоловічих команд.

Першими на паркет харківського Палацу спорту «Локомотив» вийшли представниці жіночого чемпіонату, повідомляє Асоціація футзалу України. Чемпіон, «Збірна Харківської області-Тесла», протистояла чинному володарю Кубка України, київському «Будстар-НПУ-Leonas».

Матч став справжньою гольовою перестрілкою, в якій вправнішими виявилися столичні футболістки «Будстар-НПУ-Leonas» (6:5), які й вибороли Суперкубок України. Героїнею ж матчу стала Анна Шульга, на рахунку якої чотири забиті м'ячі.

Потім змагання продовжили чоловіки. У Суперкубку зійшлися володар золотих медалей Екстра-ліги, івано-франківський «Ураган», та тріумфатор останнього розіграшу Кубка України, херсонський «Продексім».

У першому таймі домінували івано-франківці, що й втілилося в їхню перевагу в рахунку — 3:2. Але по перерві ініціатива повністю перейшла до «Продексіму», який забив чотири сухі м'ячі у ворота суперника. У підсумку — 6:3 на користь херсонців, які вперше у своїй історії вибороли Суперкубок України.

Суперкубок України з футзалу серед жіночих команд

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харківська обл.) — «Будстар-НПУ-Leonas» (Київ) — 5:6 (3:1)

Голи: Бурлаченко (6), Костюк (8), Дичко (9), Степаненко (25, 28) — Шульга (6, 22, 27, 40), Дятел (26), Василюк (32).

Суперкубок України з футзалу серед чоловічих команд

«Ураган» (Івано-Франківськ) — «Продексім» (Херсон) — 3:6 (3:2)

Голи: Грицина (3, 8), Сорокін (20) — Клаудіньо (13), Малишко (15), Кордоба (29), Роніньо (32), Безсалов (35), Ципун (38).

17.08.2023 20:57

Київський «ХІТ» — володар Суперкубка України-2023 з футзалу

У Бучі в «Академії спорту» відбувся поєдинок за Суперкубок...

14.07.2023 14:04

Vbet Екстра-ліга: визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

Відбулася нарада керівників клубів Vbet Екстра-ліги, яка проходила під...

28.07.2021 13:03

Суперкубки України з футзалу серед жіночих та чоловічих команд розіграють у Харкові

Матчі за Суперкубок України-2021 серед жіночих та чоловічих команд із...

07.09.2019 17:12