Збірна Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів виграла «Кубок Незалежності України-2021»

У четвер, 19 серпня з нагоди 30-ї річниці незалежності України в Києві на полях зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова відбувся міні-футбольний турнір «Кубок Незалежності України-2021».

У змаганнях, організованих Українською асоціацією футболу разом із Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів, узяли участь вісім команд — збірні УАФ, ВАФП, Професіональної футбольної ліги України, Футбольної асоціації будівельників України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України та збірна журналістів України.

Фото Володимира Раснера

Під час церемонії відкриття турніру перший віце-президент УАФ Олексій Михайличенко передав вітання всім учасникам від президента асоціації, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та побажав командам успіхів та гарної гри.

Групу «А» впевнено виграла збірна УАФ, яка здобула три перемоги у протистояннях із командами журналістів, КМДА і Міністерства молоді та спорту України. У квартеті «Б» найсильнішою стала збірна ВАФП, яка також набрала максимум очок у поєдинках із командами Футбольної асоціації будівельників України, Професіональної футбольної ліги та Федерації профспілок України.

У підсумку третє місце у змаганнях дісталося команді Федерації профспілок України, яка в результативному матчі обіграла збірну журналістів України — 7:4.

Перемогу ж у турнірі відсвяткувала збірна Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, яка з рахунком 2:1 у фінальній грі здолала опір команди УАФ.

«Дякую, що підтримали нашу ініціативу з проведення Кубку Незалежності України-2021. Думаю, що в подальшому він стане традиційним. На всіх футбольних майданчиках сьогодні точилися запеклі змагання. Але найголовніше, що сьогодні всіх нас об’єднав футбол, і велике вам спасибі за це!» — звернувся під час нагородження до переможців, призерів та учасників перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Були визначені лауреати і в індивідуальних номінаціях.

Найкращий воротар — Олександр Сидорчук (Професіональна футбольна ліга України).