Ліга чемпіонів. «Бенфіка» вдома з асистом Яремчука перемагає, а «Ференцварош» Харатіна та Зубкова поступається на виїзді

В середу відбулося одразу два перші матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів-2021/2022, в яких брали участь команди футболістів збірної України.

У Лісабоні місцева «Бенфіка» Романа Яремчука приймала нідерландський ПСВ. Наш футболіст вийшов на поле у стартовому складі господарів, відзначився гольовим пасом та дограв до 71-ї хвилини зустрічі, що закінчилася перемогою його команди — 2:1.

А в Берні швейцарський «Янг Бойз» зустрічався з угорським «Ференцварошем» Ігоря Харатіна та Олександра Зубкова, які обидва розпочали поєдинок із перших секунд. Зрештою, Харатін відіграв повний матч й отримав жовту картку, а Зубкова було замінено на 79-й хвилині матчу, який закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Матчі-відповіді відбудуться в Ейндховені й Будапешті 24 серпня.

04.10.2023 00:01

Ліга чемпіонів. «Арсенал» із Зінченком та «Бенфіка» з Трубіним програли, а «Реал» без Луніна переміг

Сьогодні в 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2024 зіграли...

31.08.2023 19:44

Жеребкування Ліги чемпіонів. «Шахтар» зіграє в одній групі з «Барселоною», «Порту» та «Антверпеном»

Сьогодні відбулося жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2...

07.08.2023 13:15

Ліга чемпіонів. Відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації турніру

Сьогодні відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпі...

02.08.2023 21:06

Владислав Кочергін допоміг польському «Ракуву» вийти до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2023/...