Жіноча Ліга чемпіонів. «Житлобуд-1» вийшов до фіналу першого раунду турніру

Харківський «Житлобуд-1» обіграв болгарську «Софію» в рамках півфіналу першого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022.

Українки відкрили рахунок уже на 11-й хвилині — Бойченко віддала асист на Шевчук. «Житлобуд-1» міг збільшити перевагу, але натомість пропустив у середині першого тайму, коли Александрова завершила контратаку.

На певний час гра вирівнялася, проте у другому таймі харків’янки мали відчутну перевагу. Після серії небезпечних моментів на 52-й хвилині точним ударом завершила комбінацію Шматко. Пізніше Апанащенко зі штрафного влучила у штангу, але невдовзі Овдійчук збільшила перевагу українок. Наприкінці зустрічі Овдійчук відзначилася ще й двома результативними передачами на Бойченко та Кочнєву.

Здолавши «Софію» з рахунком 5:1, «Житлобуд-1» 21 серпня зіграє у фіналі першого раунду проти словенського «Помур’я», яке обіграло РФШ із Латвії.

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Шлях чемпіонів

Перший раунд. Група 10

Півфінали

18.08.2021

«Житлобуд-1» (Україна) — «Софія» (Болгарія) — 5:1 (1:1)

Голи: Шевчук (11), Шматко (52), Овдійчук (61), Бойченко (84), Кочнєва (87) — Александрова (29).

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, А. Вороніна (Петрик, 78), Шматко, Басанська, Бойченко, Хаванська, Шевчук (Г. Вороніна, 82), Апанащенко (к), Овдійчук, Садикоглу (Кочнєва, 71).

«Софія»: Шаханська, Я. Іванова, Дімітрова (к), Коатес, Д. Іванова, Найдєнова, Костова (Кефалова, 89), Йорданова (Янєва, 80), Александрова (Недєва, 89), Желєва (Парапунова, 74), Пенкова (Павлова, 89).

Арбітр: Л. Томпсон (Північна Ірландія).

Попереджені: Коатес (18), Алексанян (57).

18 серпня. Баковці. ШРЦ «Баковці».

«Помур’є» (Словенія) — РФШ (Латвія) — 6:1 (3:1)

Переможці 11-ти фіналів потраплять до другого раунду, куди три команди отримали пряму перепустку. У другому раунді буде розіграно сім путівок до групового етапу.