Євген Макаренко дебютував у складі «Фехервару» в чемпіонаті Угорщини

У 3-му турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисника національної збірної України Євгена Макаренка на виїзді зустрічався з «Дьїрмотом».

Наш футболіст у своєму дебютному матчі вийшов у стартовому складі й дограв до кінця, а сама зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Ще один українець у складі гостей, півзахисник Іван Петряк, також провів на полі весь ігровий час і відзначився забитим м'ячем.

Після двох зіграних поєдинків «Фехервар» набрав два очки й займає восьму сходинку в турнірній таблиці чемпіонату країни.

12.09.2021 11:00

Євген Макаренко відіграв повний матч у складі угорського «Фехервару»

У 6-му турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисника зб...

21.08.2021 22:31

Євген Макаренко допоміг «Фехервару» здобути першу перемогу в чемпіонаті Угорщини

У четвертому турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисн...

11.08.2021 16:31

Євген Макаренко перейшов із бельгійського «Андерлехта» до угорського «Фехервару»

Півзахисник національної збірної України Євген Макаренко на постійній...

04.07.2021 14:00

Євген Макаренко: «У стартові п’ять хвилин обох таймів нам не вистачило концентрації»

Півзахисник національної збірної України Євген Макаренко поділився дум...