Ліга конференцій. «Колос» залишає турнір, поступившись «Шахтарю» з Караганди в серії пенальті

У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги конференцій ковалівський «Колос» у серії пенальті поступився казахстанському «Шахтарю».

Нульова нічия в першому матчі перенесла визначення учасника раунду плей-офф у Нур-Султан. У перші хвилини «Колос» володів ініціативою, створив небезпечний момент, але суперники вистояли.

У другому таймі казахи завдали кількох ударів у площину, з якими впорався Волинець. У складі «Колосу» моменти мали Дієго та Богданов, але їхні спроби пройшли повз ціль.

У додатковий час голів також забито не було, тож після 210-ти хвилин протистояння долю команд вирішила серія пенальті. На жаль, голкіпер «Шахтаря» Шацький відбив три удари ковалівців із чотирьох, тому далі крокують казахи.

Ліга конференцій. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Шахтар» (Казахстан) — «Колос» (Україна) — 0:0, п.п. 3:1

Серія пенальті: Нурієв — 0:0 (воротар), Рустемович — 1:0, Чорноморець — 1:1, Букорац — 2:1, Чурко — 2:1 (воротар), Граф — 3:1, Павловець — 3:1 (воротар).

«Шахтар»: Шацький (к), Кибирай (Ламанж, 89), Мавутор, Граф, Буйволов, Габишев (Назаренко, 60), Рустемович, Букорац, Мітошевич (Хозин, 89), Тошев (Таттибаєв, 63), Шикавка (Оміртаєв, 60, Умаєв, 106).

Запасні: Трофимець, Наджарян, Свиридов, Назимханов, Нурсеїтов.

Тренер: Магомед Адієв.

«Колос»: Волинець, Золотов, Павловець, Новак, Чорноморець, Мілько, Богданов (Задоя, 97), Д. Костишин (Нурієв, 88), Ільїн (Саків, 106), Сітчінава (Лисенко, 60), Дієго (Чурко, 60).

Запасні: Маханьков, Ром, Петров, Нгамба, Гавриш.

Тренер: Руслан Костишин.

Арбітр: Халіс Озках’я (Туреччина).

Попереджені: Букорац (35), Ламанж (100).

10 серпня. Нур-Султан. «Астана-Арена».

Перший матч — 0:0.

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...