FeedConstruct — офіційний партнер Комітету арбітрів Української асоціації футболу

Провідний постачальник спортивних даних, компанія FeedConstruct, розпочинає партнерство з Комітетом арбітрів Української асоціації футболу, розраховане на три сезони.

За умовами співпраці логотип FeedConstruct представлятиметься на всіх комплектах суддівської форми на матчах Прем’єр-ліги, Кубку України, першої та другої ліги.

Фото УАФ

Оскільки матчі транслюватимуться на українських та міжнародних телеканалах, а також — на онлайн-платформах, партнерство обіцяє забезпечити високий медіаефект.

«Для Комітету арбітрів УАФ співпраця з компанією FeedConstruct — важливий стратегічний етап, адже вона стає запорукою нових можливостей та реалізації перспективних проєктів. Переконаний, що це партнерство дозволить втілити у життя заплановані програми і сприяти всебічному розвитку комітету», — відзначив Лучано Лучі, голова Комітету арбітрів УАФ.

Фото УАФ

«Окрім бажання підтримати розвиток українського футболу, співпраця з Комітетом арбітрів УАФ є цінною можливістю для бренду FeedConstruct опинитися перед очима тисяч футбольних уболівальників та спортивних структур. А щоб іще більше розширити наші відносини, нам було надано право відвідувати майстер-класи та курси для суддів», — додав Джордж Арабатлян, керівник FeedConstruct.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
06.08.2021 18:01

Олімпіада-2020. Збірна Канади — переможець жіночого футбольного турніру

Переможцем жіночого футбольного турніру на Олімпійських іграх стала ко...

05.08.2021 12:10

У Будинку футболу відбулися семінар для слухачів НШФА й тестування арбітрів

Напередодні старту змагань аматорської ліги та ДЮФЛ України в Будинку...

29.07.2021 11:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі Ліги конференцій

Українські рефері судитимуть поєдинок другого кваліфікаційного раунду...

29.01.2021 19:42

Українські арбітри розпочали свій збір у турецькому Белеку

Українські рефері проводять традиційний щорічний зимовий навчально-тре...

Підписатися на новини