У Будинку футболу відбулися семінар для слухачів НШФА й тестування арбітрів

Напередодні старту змагань аматорської ліги та ДЮФЛ України в Будинку футболу відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання та арбітрів-жінок, а також тестування з фізичної й теоретичної підготовки.

У відкритті заходу взяли участь голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, керівник Національної школи футбольного арбітра Сергій Лисенчук, а також члени КА УАФ Леонід Ярмолинський, Олександр Войтюк і Михайло Овчар.

Фото Павла Кубанова

Пан Лучі побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою тільки найвищі цілі та вести щоденну кропітку роботу заради їхнього досягнення. Крім того, він відзначив, що кожен має шанс працювати на поєдинках U-19 та другої ліги, якщо буде демонструвати стабільний рівень арбітражу й використовувати досвід, отриманий у матчах регіонального та аматорського рівня.

Фото Павла Кубанова

Протягом семінару арбітри склали фітнес-тести, письмовий іспит, відео та тест з англійської мови. Також учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог до арбітрів із футболу з фізичної й теоретичної підготовки. На учасників семінару чекали виступи інструкторів КА УАФ Віктора Дердо, Сергія Лисенчука й Леоніда Ярмолинського з короткими підсумками останньої частини змагань.

Фото прес-служби УАФ

Вони відзначили високий рівень арбітражу, однак наголосили на необхідності покращення виконання адміністративних обов’язків деякими арбітрами після проведених матчів. Окрім того, чимало часу слухачі школи присвятили англійській мові та складанню відповідного тесту.

На завершення Лучано Лучі побажав молодим арбітрам успіхів у проведенні матчів аматорського рівня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.08.2021 12:00

FeedConstruct — офіційний партнер Комітету арбітрів Української асоціації футболу

Провідний постачальник спортивних даних, компанія FeedConstruct, розпо...

06.08.2021 18:01

Олімпіада-2020. Збірна Канади — переможець жіночого футбольного турніру

Переможцем жіночого футбольного турніру на Олімпійських іграх стала ко...

29.07.2021 11:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі Ліги конференцій

Українські рефері судитимуть поєдинок другого кваліфікаційного раунду...

29.01.2021 19:42

Українські арбітри розпочали свій збір у турецькому Белеку

Українські рефері проводять традиційний щорічний зимовий навчально-тре...

Підписатися на новини