Перша ліга. Стартове прискорення «Металіста», «Кривбасу», «Краматорська» й розчарування «Агробізнесу» та «Полісся»

26 668 уболівальників були присутні на календарному поєдинку 2-го туру першолігової першості між «Металістом» та «Ужгородом» у Харкові. І хоча фаворитами вважалися слобожани, для здобуття звитяги їм довелося докласти чималих зусиль.

Судіть самі. Якби не автогол закарпатця Дмитра Сартіни на 45+2-й хвилині, то команди взагалі пішли б на перерву без забитих м’ячів. На 62-й хвилині харків’янин Олександр Мизюк подвоїв рахунок, але невдовзі Віктор Хомченко виграв повітряну дуель і повернув інтригу. 2:1. І лише на 90-й хвилині легіонер «Металіста» Жонатан ударом здалеку зняв напругу. 3:1.

Максимально скористалися фактором рідних стін ще дві команди із чільної групи — «Краматорськ» та «Кривбас», які взяли гору відповідно над «Кременем» (2:0) та «Нивою» (1:0).

Уже зі старту не склалися справи в «Агробізнесу» та «Полісся», хоча подоляни порівняно з минулим сезоном зберегли всіх провідних гравців, а команда із Житомира доукомплектувалася цілою групою виконавців із досвідом виступів в елітному дивізіоні. Однією з причин невдач є слабка гра в атаці. І тому можна погодитися з головним тренером «Полісся» Юрієм Калитвинцевим, який після поразки від «Гірника-Спорту» (0:2) сказав, що без гольових моментів розраховувати на позитивний результат нереально.

Технічні дані та турнірна таблиця

12.09.2021 16:55

Друга ліга. Хет-трик граючого президента та скромний успіх «Металурга»

Якщо до переможної ходи футболістів «Лівого берега», &laqu...

06.09.2021 20:03

Друга ліга. Олег Шелаєв повернувся, але не допоміг «Вовчанську» уникнути розгрому

Складається враження, що лідерам групи «А», «Лівому...

28.08.2021 19:19

Друга ліга. Львівські «Карпати» знову програли й відпустили конкурентів у відрив

У центральному поєдинку групи «А» в Черкасах футболісти &l...

23.08.2021 19:23

Друга ліга. Невдалий виїзд «Карпат» на Київщину, розгромні перемоги «Балкан» та «Mиколаєва»

У групі «А» центральний поєдинок відбувся в Демидові, де &...