Перша ліга. Стартове прискорення «Металіста», «Кривбасу», «Краматорська» й розчарування «Агробізнесу» та «Полісся»

26 668 уболівальників були присутні на календарному поєдинку 2-го туру першолігової першості між «Металістом» та «Ужгородом» у Харкові. І хоча фаворитами вважалися слобожани, для здобуття звитяги їм довелося докласти чималих зусиль.

Судіть самі. Якби не автогол закарпатця Дмитра Сартіни на 45+2-й хвилині, то команди взагалі пішли б на перерву без забитих м’ячів. На 62-й хвилині харків’янин Олександр Мизюк подвоїв рахунок, але невдовзі Віктор Хомченко виграв повітряну дуель і повернув інтригу. 2:1. І лише на 90-й хвилині легіонер «Металіста» Жонатан ударом здалеку зняв напругу. 3:1.

Максимально скористалися фактором рідних стін ще дві команди із чільної групи — «Краматорськ» та «Кривбас», які взяли гору відповідно над «Кременем» (2:0) та «Нивою» (1:0).

Уже зі старту не склалися справи в «Агробізнесу» та «Полісся», хоча подоляни порівняно з минулим сезоном зберегли всіх провідних гравців, а команда із Житомира доукомплектувалася цілою групою виконавців із досвідом виступів в елітному дивізіоні. Однією з причин невдач є слабка гра в атаці. І тому можна погодитися з головним тренером «Полісся» Юрієм Калитвинцевим, який після поразки від «Гірника-Спорту» (0:2) сказав, що без гольових моментів розраховувати на позитивний результат нереально.