Офіційно. 30 липня 2021 року закінчився контракт між Українською асоціацією футболу та тренерським штабом збірної України на чолі з Андрієм Шевченком

Нагадаємо, що в червні 2020 року Виконком Української асоціації футболу запропонував головному тренеру збірної України Андрію Шевченку та його тренерському штабу подовжити контракт до кінця 2022 року.

Тоді на прохання тренерського штабу збірної України контракт був підписаний на один рік із можливим подовженням за обопільною згодою ще на півтора року. Андрій Шевченко та його тренерський штаб мотивували таке своє рішення бажанням після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу, про що Андрій Шевченко неодноразово говорив у своїх інтерв’ю.

В Українській асоціації футболу пішли назустріч і погодилися на такі умови контракту.

Таким чином, 30 липня 2021 року закінчився термін контракту між Українською асоціацією футболу та тренерським штабом збірної.

Українська асоціація футболу висловлює безмежну вдячність Андрію Шевченку і його асистентам за професійну роботу в головній команді країни протягом п’яти років. За цей час збірна України вийшла на новий рівень свого розвитку й досягла найбільшого успіху у своїй історії на чемпіонатах Європи, завершивши виступ на Євро-2020 у вісімці найсильніших команд континенту.

На 9 серпня заплановано засідання Виконкому УАФ, на якому буде ухвалено рішення щодо тренерського штабу збірної України.

Наразі збірна України виступає у відбірному циклі ЧС-2022. Після трьох стартових матчів у її активі три очки. Найближчі матчі відбору для збірної України — 1 вересня на виїзді зі збірною Казахстану та 4 вересня вдома зі збірною Франції. 

На ЧС 2022 року від УЄФА потрапляють 13 збірних — переможці 10-ти відбірних груп та три команди після багаторівневого плей-офф, в якому візьмуть участь збірні, що посядуть у своїх групах другі місця.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.02.2024 13:00

Звернення президента УАФ Андрія Шевченка

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко в день другої...

12.02.2024 18:13

Андрій Шевченко провів низку важливих зустрічей в межах заходів 48-го Конгресу УЄФА

На полях чергового 48-го Конгресу УЄФА, який відбувся в Парижі 8 лютог...

30.01.2024 16:39

У Будинку футболу відбулося засідання щодо створення Асамблеї регіонів

30 січня в столичному Будинку футболу пройшло перше засідання щодо ств...

29.01.2024 20:09

Андрій Шевченко провів робочі зустрічі з т. в. о. міністра молоді та спорту України й президентом НОК України

У Будинку футболу відбулися зустрічі президента Української асоціації...

Підписатися на новини
FootPass