Прем’єр-ліга. Вдалий початок «Миная», друге фіаско «Чорноморця»

Сьогодні «Минай» проводив свій перший поєдинок у новому чемпіонаті, оскільки матч закарпатців із «Динамо» в рамках 1-го туру було перенесено.

Команда Василя Кобіна вийшла на гру у значно зміненому порівняно з минулим сезоном складі. У тому числі дебютував у лавах «Миная» 36-річний Євген Селезньов. І такі зміни виявилися вдалими — завдяки голу Олега Вишневського на 90-й хвилині господарі відсвяткували перемогу. «Минай» перервав свою антирекордну клубну серію в межах УПЛ — п’ять поразок поспіль.

«Чорноморець» свій другий після повернення до еліти поєдинок знову проводив поза рідним містом, приймаючи «Дніпро-1» на «Дніпро-Арені» через неготовність стадіону в Одесі. Моряки залишали супернику занадто багато простору на своїй половині поля, і номінальні гості цим вдало користувалися. У підсумку — 0:3, друга поспіль розгромна поразка одеситів після фіаско в минулому турі в Чернігові.

Нападник збірної України Артем Довбик відіграв за «Дніпро-1» повний матч.

«Чорноморець» — «Дніпро-1» — 0:3 (0:1)

Голи: Піхальонок (40), Дубко (50, автогол), Адамюк (62).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32