Олексій Михайличенко: «Матчі пам’яті наших полеглих воїнів не менш важливі, ніж ігри на чемпіонаті Європи»

Перший віце-президент Української асоціації футболу Олексій Михайличенко прокоментував зустріч із родиною Олександра Шишка й черговий матч пам'яті воїна української армії, який загинув на Донбасі 2014 року.

— Звичайно, такі зустрічі дуже важливі, — сказав Олексій Михайличенко. — Мені дуже приємно, що його сім'я й друзі проводять товариський матч на спомин про Олександра Шишка. Думаю, що футбол був частиною його життя. Це те, що він любив. Це був шматочок того, мирного життя. Вважаю, що увага УАФ в особі президента Андрія Павелка до подібних матчів не менш важлива, ніж увага до ігор на чемпіонаті Європи або чемпіонаті світу. Тільки завдяки нашим хлопцям, захисникам, які відстоюють нашу свободу, таким, як Олександр Шишко, ми можемо жити в мирній країні й займатися улюбленою справою.

Фото прес-служби УАФ

Олексій Михайличенко та менеджер із соціальної відповідальності УАФ Ірина Макаревич вручили дружині Олександра Шишка та його 8-річній доньці пам'ятні подарунки від УАФ. А друзі знову вийшли на футбольне поле й зіграли матч — два тайми по 25 хвилин. Гра проходила в київському мікрорайоні Березняки на футбольному полі школи № 81.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.09.2021 12:01

На ХІІ Міжнародній спартакіаді «Офіцерські старти» перемогла збірна Національного університету оборони України

У спорткомплексі Національного університету оборони України протягом т...

23.08.2021 13:28

Представники Української асоціації футболу взяли участь у форумі ветеранів і волонтерів

Перші віце-президенти УАФ Вадим Костюченко та Олексій Михайличенко пре...

Підписатися на новини